Štafeta mužů 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
SP - štafeta mužů 4x7,5 km, Ruhpolding
Vítěz: Norsko
Lukáš Podleśny
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1. Norsko (0+5) 1:13:40.7
2. Rusko (0+2) +5.1
3. Německo (1+9) +23.5
4. Ukrajina (0+6) +28.0
5. ČR (1+9) +32.6
6. Švédsko (0+8) +1:09.9
7. Rakousko (2+9) +1:13.7
8. Bulharsko (1+7) +1:14.3
9. Francie (0+9) +1:43.2
10. Itálie (1+6) +1:53.0
11. Kanada (0+7) +2:04.4
12. USA (1+7) +2:04.6
13. Kazachstán (0+7) +2:18.3
14. Slovensko (0+8) +2:44.5
15. Slovinsko (0+5) +2:47.6
16. Bělorusko (3+8) +3:07.3
17. Estonsko (1+10) +4:25.9
18. Švýcarsko (1+12) +4:49.4
19. Polsko (0+8) +5:20.5
20. Japonsko (1+10) +6:07.0
21. Rumunsko (0+10) +6:36.4
22. Finsko (3+13) +6:57.8
23. Litva (2+11) +7:35.0
24. Lotyšsko (1+6) +1 kolo
25. Jižní Korea (1+8) +1 kolo
POŘADÍ NA TŘETÍ PŘEDÁVCE
1. Rusko 54:55.6
2. Norsko +30.8
3. Německo +30.9
4. Rakousko +50.7
5. Švédsko +52.5
---
7. ČR +53.6
15. Slovensko +2:24.9
POŘADÍ NA DRUHÉ PŘEDÁVCE
1. Rusko 36:27.0
2. Ukrajina +27.1
3. Švédsko +28.8
4. Rakousko +33.5
5. Norsko +41.6
6. Německo +44.6
---
13. Slovensko +1:10.2
14. ČR +1:11.6
POŘADÍ NA PRVNÍ PŘEDÁVCE
1. Itálie 18:06.2
2. ČR +5.1
3. Norsko +5.2
4. USA +13.7
5. Ukrajina +14.0
---
12. Slovensko +30.6
15. Německo +49.9
21. Francie +1:51.3
SLOŽENÍ ŠTAFET
1. Francie (S.Fourcade, Beatrix, Fillon Maillet, M.Fourcade)
2. Rusko (Volkov, Šipulin, Jelisejev, Babikov)
3. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
4. Ukrajina (Prima, Semjonov, Semakov, Kilčickij)
5. ČR (Moravec, Soukup, Šlesingr, Krčmář)
6. Rakousko (Mesotitsch, Leitner, Eberhard, Landertinger)
7. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini)
8. Švýcarsko (Dolder, Finello, Joller, Wiestner)
9. Norsko (Bjørndalen, Christiansen, L'Abee-Lund, Svendsen)
10. Kanada (Ch.Gow, S.Gow, Davies, Green)
11. Bulharsko (Anev, Sinapov, Gerdžikov, Iliev)
12. Slovinsko (Dovžan, Bauer, Trsan, Oblak)
13. Kazachstán (Savickij, Pantov, Braun, Vitěnko)
14. Slovensko (Kazár, Hasilla, Šíma, Otčenáš)
15. Estonsko (Zahkna, Lessing, Ermits, Koiv)
16. Rumunsko (Buta, Ungureanu, Puchianu, Faur)
17. Finsko (Gronman, Hiidensalo, Orpaa, Invenius)
18. Litva (Kaukenas, Strolia, Dombrovski, Suslavicius)
19. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Nagaj)
20. Polsko (Penar, Guzik, Janik, Szczurek)
21. Lotyšsko (Lus, Bricis, Patrijuks, Slotinš)
22. Bělorusko (Bočarnikov, Varabej, Jaljotnau, Čepelin)
23. Švédsko (Stenersen, Nelin, Samuelsson, Lindström)
24. USA (Bailey, Burke, Nordgren, Doherty)
25. Korea (Starodubec, J.Kim, Y.Kim, Lee)
VÝSLEDKY ŠTAFETY Z POKLJUKY
1. Francie (0+7) 1:11:56.5
2. Rusko (1+6) +15.7
3. Německo (0+11) +21.5
4. Ukrajina (0+6) +36.3
5. ČR (0+6) +48.9
6. Rakousko (1+6) +54.2
7. Itálie (0+9) +1:04.1
8. Švýcarsko (0+10) +1:05.6
9. Norsko (1+13) +1:27.0
10. Kanada (1+7) +1:44.7
---
14. Slovensko (0+12) +4:15.0
1. Norsko (0+5) 1:13:40.7
2. Rusko (0+2) +5.1
3. Německo (1+9) +23.5
4. Ukrajina (0+6) +28.0
5. ČR (1+9) +32.6
6. Švédsko (0+8) +1:09.9
7. Rakousko (2+9) +1:13.7
8. Bulharsko (1+7) +1:14.3
9. Francie (0+9) +1:43.2
10. Itálie (1+6) +1:53.0
11. Kanada (0+7) +2:04.4
12. USA (1+7) +2:04.6
13. Kazachstán (0+7) +2:18.3
14. Slovensko (0+8) +2:44.5
15. Slovinsko (0+5) +2:47.6
16. Bělorusko (3+8) +3:07.3
17. Estonsko (1+10) +4:25.9
18. Švýcarsko (1+12) +4:49.4
19. Polsko (0+8) +5:20.5
20. Japonsko (1+10) +6:07.0
21. Rumunsko (0+10) +6:36.4
22. Finsko (3+13) +6:57.8
23. Litva (2+11) +7:35.0
24. Lotyšsko (1+6) +1 kolo
25. Jižní Korea (1+8) +1 kolo
POŘADÍ NA TŘETÍ PŘEDÁVCE
1. Rusko 54:55.6
2. Norsko +30.8
3. Německo +30.9
4. Rakousko +50.7
5. Švédsko +52.5
---
7. ČR +53.6
15. Slovensko +2:24.9
POŘADÍ NA DRUHÉ PŘEDÁVCE
1. Rusko 36:27.0
2. Ukrajina +27.1
3. Švédsko +28.8
4. Rakousko +33.5
5. Norsko +41.6
6. Německo +44.6
---
13. Slovensko +1:10.2
14. ČR +1:11.6
POŘADÍ NA PRVNÍ PŘEDÁVCE
1. Itálie 18:06.2
2. ČR +5.1
3. Norsko +5.2
4. USA +13.7
5. Ukrajina +14.0
---
12. Slovensko +30.6
15. Německo +49.9
21. Francie +1:51.3
SLOŽENÍ ŠTAFET
1. Francie (S.Fourcade, Beatrix, Fillon Maillet, M.Fourcade)
2. Rusko (Volkov, Šipulin, Jelisejev, Babikov)
3. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
4. Ukrajina (Prima, Semjonov, Semakov, Kilčickij)
5. ČR (Moravec, Soukup, Šlesingr, Krčmář)
6. Rakousko (Mesotitsch, Leitner, Eberhard, Landertinger)
7. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini)
8. Švýcarsko (Dolder, Finello, Joller, Wiestner)
9. Norsko (Bjørndalen, Christiansen, L'Abee-Lund, Svendsen)
10. Kanada (Ch.Gow, S.Gow, Davies, Green)
11. Bulharsko (Anev, Sinapov, Gerdžikov, Iliev)
12. Slovinsko (Dovžan, Bauer, Trsan, Oblak)
13. Kazachstán (Savickij, Pantov, Braun, Vitěnko)
14. Slovensko (Kazár, Hasilla, Šíma, Otčenáš)
15. Estonsko (Zahkna, Lessing, Ermits, Koiv)
16. Rumunsko (Buta, Ungureanu, Puchianu, Faur)
17. Finsko (Gronman, Hiidensalo, Orpaa, Invenius)
18. Litva (Kaukenas, Strolia, Dombrovski, Suslavicius)
19. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Nagaj)
20. Polsko (Penar, Guzik, Janik, Szczurek)
21. Lotyšsko (Lus, Bricis, Patrijuks, Slotinš)
22. Bělorusko (Bočarnikov, Varabej, Jaljotnau, Čepelin)
23. Švédsko (Stenersen, Nelin, Samuelsson, Lindström)
24. USA (Bailey, Burke, Nordgren, Doherty)
25. Korea (Starodubec, J.Kim, Y.Kim, Lee)
VÝSLEDKY ŠTAFETY Z POKLJUKY
1. Francie (0+7) 1:11:56.5
2. Rusko (1+6) +15.7
3. Německo (0+11) +21.5
4. Ukrajina (0+6) +36.3
5. ČR (0+6) +48.9
6. Rakousko (1+6) +54.2
7. Itálie (0+9) +1:04.1
8. Švýcarsko (0+10) +1:05.6
9. Norsko (1+13) +1:27.0
10. Kanada (1+7) +1:44.7
---
14. Slovensko (0+12) +4:15.0
VÝSLEDKY ŠTAFETY Z POKLJUKY
1. Francie (0+7) 1:11:56.5
2. Rusko (1+6) +15.7
3. Německo (0+11) +21.5
4. Ukrajina (0+6) +36.3
5. ČR (0+6) +48.9
6. Rakousko (1+6) +54.2
7. Itálie (0+9) +1:04.1
8. Švýcarsko (0+10) +1:05.6
9. Norsko (1+13) +1:27.0
10. Kanada (1+7) +1:44.7
---
14. Slovensko (0+12) +4:15.0
1. Francie (S.Fourcade, Beatrix, Fillon Maillet, M.Fourcade)
2. Rusko (Volkov, Šipulin, Jelisejev, Babikov)
3. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
4. Ukrajina (Prima, Semjonov, Semakov, Kilčickij)
5. ČR (Moravec, Soukup, Šlesingr, Krčmář)
6. Rakousko (Mesotitsch, Leitner, Eberhard, Landertinger)
7. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini)
8. Švýcarsko (Dolder, Finello, Joller, Wiestner)
9. Norsko (Bjørndalen, Christiansen, L'Abee-Lund, Svendsen)
10. Kanada (Ch.Gow, S.Gow, Davies, Green)
11. Bulharsko (Anev, Sinapov, Gerdžikov, Iliev)
12. Slovinsko (Dovžan, Bauer, Trsan, Oblak)
13. Kazachstán (Savickij, Pantov, Braun, Vitěnko)
14. Slovensko (Kazár, Hasilla, Šíma, Otčenáš)
15. Estonsko (Zahkna, Lessing, Ermits, Koiv)
16. Rumunsko (Buta, Ungureanu, Puchianu, Faur)
17. Finsko (Gronman, Hiidensalo, Orpaa, Invenius)
18. Litva (Kaukenas, Strolia, Dombrovski, Suslavicius)
19. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Nagaj)
20. Polsko (Penar, Guzik, Janik, Szczurek)
21. Lotyšsko (Lus, Bricis, Patrijuks, Slotinš)
22. Bělorusko (Bočarnikov, Varabej, Jaljotnau, Čepelin)
23. Švédsko (Stenersen, Nelin, Samuelsson, Lindström)
24. USA (Bailey, Burke, Nordgren, Doherty)
25. Korea (Starodubec, J.Kim, Y.Kim, Lee)
1. Itálie 18:06.2
2. ČR +5.1
3. Norsko +5.2
4. USA +13.7
5. Ukrajina +14.0
---
12. Slovensko +30.6
15. Německo +49.9
21. Francie +1:51.3
1. Rusko 36:27.0
2. Ukrajina +27.1
3. Švédsko +28.8
4. Rakousko +33.5
5. Norsko +41.6
6. Německo +44.6
---
13. Slovensko +1:10.2
14. ČR +1:11.6
1. Rusko 54:55.6
2. Norsko +30.8
3. Německo +30.9
4. Rakousko +50.7
5. Švédsko +52.5
---
7. ČR +53.6
1. Norsko
2. Rusko
3. Německo
1. Norsko (0+5) 1:13:40.7
2. Rusko (0+2) +5.1
3. Německo (1+9) +23.5
4. Ukrajina (0+6) +28.0
5. ČR (1+9) +32.6
6. Švédsko (0+8) +1:09.9
7. Rakousko (2+9) +1:13.7
8. Bulharsko (1+7) +1:14.3
9. Francie (0+9) +1:43.2
10. Itálie (1+6) +1:53.0
11. Kanada (0+7) +2:04.4
12. USA (1+7) +2:04.6
13. Kazachstán (0+7) +2:18.3
14. Slovensko (0+8) +2:44.5
15. Slovinsko (0+5) +2:47.6
16. Bělorusko (3+8) +3:07.3
17. Estonsko (1+10) +4:25.9
18. Švýcarsko (1+12) +4:49.4
19. Polsko (0+8) +5:20.5
20. Japonsko (1+10) +6:07.0
21. Rumunsko (0+10) +6:36.4
22. Finsko (3+13) +6:57.8
23. Litva (2+11) +7:35.0
24. Lotyšsko (1+6) +1 kolo
25. Jižní Korea (1+8) +1 kolo