Bordeaux – Guingamp 3:2 (kon.) | Paríž – Metz 2:0 (kon.)
Girondins Bordeaux
3:2 (2:1)
EA Guingamp
cz Streda 11.01.2017, 18:45 • Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux • Francúzsky ligový pohár • Štvrťfinále

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:36:38)

Je dobojováno. Bordeuax sice prohrávalo s Guingampem o jednu branku, ale poté zabralo a nakonec vyhrálo 3:2, když hosté snížili v samém závěru. Znamená to, že Bordeaux postupuje do další fáze, naopak Guingamp v poháru končí. Nutno ale dodat, že domácí byli lepším celkem a nakonec dle mého názoru postoupili zcela zaslouženě. Hosté bojovali, ale to nestačilo.

90+4

90+3
    Už se nic nestane. Domácí jsoi stále u míče a čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Plašil byl faulovájn a domácí jsou u míče. Samozřejmě vůbec nikam nepospíchají.

90
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Tak hosté to ještě dramatizují, protože do zakončení se dostal NICOLAS BENEZET, který nezaváhal a poslal míč za Priora.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Vada, přichází Traoré.

87
    Na trávníku se v posledních minutách nic zajímavého neděje a duel se už pouze dohrává. O postupujícím je definitivně rozhodnuto.

85
    Žlutou kartu dostává Sankoh (EA Guingamp).

83
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Kamano, přichází Ounas.

81
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Privat, přichází Diallo.

79
    Domácí zvládají konec utkání na jedničku a kontrolují své vedení. Hosté běhají hlavně bez míče a na nějaký závěrečný tlak to zatím nevypadá.

77
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Laborde, přichází Rolan.

75
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Deaux, přichází Benezet.

73
    Domácí hráč se nyní skvěle prodral do vápna, ale nakonec byl na poslední chvíli zastaven a do zakonení se tak nedostal.

71
    Dvacet minutek mají hosté na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali, ale zatím to vypadá, že do další fáze postoupí Bordeuax.

69
    Domácí kontrolují své vedení a už nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela logické.