Trnava – Zlín 2:1 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:1 (kon.) | Slovácko – Prostějov 3:0 (kon.)
Ružomberok – Martin 10:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
1:1 (0:1)
FK Poprad
Utorok 17.01.2017, 13:00 • Podbrezová - Skalica • Prípravný zápas

V druhom polčase dokázali domáci vyrovnať zásluhou Mateja Kochana z pokutového kopu a tak sa prvý prípravný zápas Podbrezovej a druhý Popradu končí remízou. (15:30:43)

90

90
    Kochan krásnou kolmicou našiel úplne voľného Viazanka v šestnástke, tomu lopta ušla a Malec zasiahol.

90
    Lukáčik sa snažil poslať kolmicu pomedzi stopérov na Viazanka, ten sa k lopte nedostal a nemohol postupovať na bránu.

88
    Malec musel opäť zasahovať, pretože Kochan to kopol dosť dobre. Podbrezová ostáva pri lopte.

87
    Káčerík dostal loptu od Viazanka do šestnástky, ale dostal sa do uhlu a tak prudkú strelu Malec od žrde vyrazil na roh.

87
    Káčerík zatlačil na stopérov Popradu, lenže neuspel. Napriek tomu musíme pochváliť jeho snahu.

86
    Kochan rozohral priamy kop nenápadnou kolmicou do šestnástky pre Káčeríka, ktorý ale získal iba roh. Následná strela Lukáčika išla nad.

85
    Viazanko dostal pas na krídlo, hodil si loptu do šestnástky a v nej spadol, ale penalta to byť nemala a ani nebude.

84
    Center do šestnástky našiel Kriváka, ktorý však našiel iba Kupčíka a ani ten poriadne nezakončil, pretože bránený hlavičkoval slabo.

83
    Káčerík sa na krídle dostal cez svojho strážcu, ale odcentrovať už nedokázal. Získal ale roh.

81
    Dnešné stretnutie sleduje 65 divákov.

80
    Začína posledných desať minút zápasu, kde by remíza mohla byť zaslúženým výsledkom pre oba tímy.

78
    Podbrezová dala gól!

Tvorca hry v druhom polčase MATEJ KOCHAN strelou doprava premenil, Malec išiel opačne.

77
    Migaľa dostal kolmicu do šestnástky, po kontakte s protihráčom spadol a píska sa penalta.

76
    Weiss získal priamy ko, ktorý centrom rozohral Kochan a aj keď našiel hlavu Lepieša, ten hlavičkoval na nesprávny smer.

75
    Maťaš veľmi dobre zakrižoval Káčeríka a nepustil ho k lopte na krídle. Následne sa píska ofsajd Lukáča.

74
    Po rozohrávke na krátko si Káčerík hodil loptu sám do pokutového územia, ale po faule o ňu prišiel.

73
    Weiss s Káčeríkom na krídle zakombinovali a prišiel aj zaujímavý center, ktorý však hostia dostali na roh.

Matej Kubove

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 78. Kochan – 10. Kukoľ

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, Vajda, Kostelný, Turňa – Lipčák, Podio – Kuzma, Polievka, Mikuš – Jedinák
    2. polčas: Vavrúš – Migaľa, Kupčík, Krivák, Weiss, Garaj, Kochan, Lukáčik, Káčerík, Lepieš, Viazanko

FK Poprad: Knurovský – Hatok, Paša, Hric, Kica, Daško, Bilaš, Kovačevič, Kukoľ, Kapláň, Šesták
    Náhradníci: Malec – Lupčo, Tóth, Milijantin, Lukáč, Ferenc, Tropp, Maťaš, Vigľaš, Ujčík

Rozhodca: Gemzický – Medveď, Legíň