Nórsko – Brazília 39:26 (kon.) | Slovinsko – Tunisko 28:28 (kon.) | Nemecko – Saudská Arábia 38:24 (kon.)
Katar – Argentína 21:17 (kon.) | Poľsko – Japonsko 26:25 (kon.) | Rusko – Francúzsko 24:35 (kon.)
Angola – Island 19:33 (kon.)
Katar
21:17 (9:2)
Argentína
cz Utorok 17.01.2017, 17:45 • AccorHotels Arena, Paříž • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina D

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (19:16:14)

Katar – Argentina 21:17 (9:2)
    Nejvíce branek: Mallash 5/1, Al-Karbi 4/1, Roiné 3 – Fernández 7/1, Carou 3, Simonet 2. Rozhodčí: Bojan Lah, David Sok (Slovinsko). Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/1. Vyloučení: 3:2.

Je dobojováno! Oba týmy si kromě stran po přestávce vyměnily i formu. Ukolébaní Katařané vytvářeli jednu chybu za druhou a umožnili Argentině dotáhnout se až na rozdíl tří branek. Oddechový čas ze závěru zápasu ale Kataru pomohl a v posledních minutách se už žádné drama nekonalo. Katar si tak připisuje do tabulky další dva body a prakticky tím stvrzuje svůj postup ze základní skupiny.

Konec zápasu. (21:17)
    60
    V poslední možné vteřině uzavírá gólový účet tohoto zápasu Gonzalo Carou. (21:17)
    60
    Jihoameričané po vstřelené brance rezignovali na obranu a usnadnili Roinému cestu za dalším gólem. (21:16)
    60
    Federico Fernández ještě jednou snižuje ze sedmimetrového hodu. Šarić sice nezasáhl, ale už to bere z úsměvem. (20:16)

60
    Vyloučení v týmu Katar (Abdulrazzaq Murad). (20:15)
    59
    Oddechový čas Kataru evidentně prospěl. Francouzský rodák Bertrand Roiné přesným zakončením zakulatil gólový účet na straně vedoucího celku. (20:15)
    58
    Argentinci se stále nechtějí vzdát. Carou se pěkně vymanil od Mabrouka a snížil na rozdíl čtyř branek. (19:15)
    58
    Gól vstřelil tým Katar (Abdulrazzaq Murad). (19:14)

58
    Federico Fernández chtěl potvrdil svůj výborný výkon ze druhého poločasu, jenže z levého křídla tentokrát nepropálil Šariće, jenž měl u pravé tyče poměrně snadný úkol. (18:14)
    57
    Až teď přichází zklidnění ze strany Kataru. K levé tyči z šesti metrů přesně zacílil Youssef Ali. (18:14)
    56
    To jsou věci, Katar je naprosto rozložený v útoku i v obraně! Al-Karbi vyrobil další technickou chybu, načež se Vainstein rychle vydal vstříc Šarićovi a tomu nedal možnost kloudně zasáhnout. (17:14)
    56
    Argentina pomalu, ale jistě dramatizuje závěr druhého poločasu! Al-Karbi lacino ztratil balón a Diego Esteban Simonet toho velmi rychle využil vstřelenou brankou. (17:13)
    55
    Gól vstřelil tým Argentina (Federico Fernández). (17:12)

55
    Počet nastřelených tyček nám také narůstá poměrně rychlým tempem. Na červenobílé konstrukci tentokrát ztroskotal Mallash. (17:11)

54
    Trenéři Kataru nechtějí nic ponechat náhodě a raději si berou oddechový čas. (17:11)