Burnley – Sunderland 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Bolton 2:1 (kon.)
Burnley FC
2:0 (1:0)
Sunderland AFC
cz Utorok 17.01.2017, 20:45 • Turf Moor • FA Cup • 3. kolo

Fotbalisté Burnley poráží v opakovaném zápase 3. kola FA Cupu Sunderland 2:0 a zajišťují si tak postup do další fáze nejstarší klubové soutěže na světě. Domácí poslal krátce před přestávkou do vedení Sam Vokes a v 82. minutě pak pečetil výsledek střídající Andre Gray. Clarets si dnešní vítězství zasloužili, v ofenzivě byli nebezpečnější než soupeř. (22:41:36)

90+3

90+2
    Přímý kop zahrával Sebastian Larsson, který nevystřelil vůbec špatně. Pope však výborným zákrokem uhájil čisté konto!

90+1
    Domácí drsňák Joey Barton fauloval Januzaje a rozhodčí Jones jeho počínání ocenil žlutou kartou.

90
    Larsson ztratil ve středu hřiště míč a rodící se kontr Burnley musel hasit rychlým výběhem Vito Mannone, který balón odehrál do bezpečí.

89
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází George Boyd, přichází Aiden O'Neill.

88
    Hosté si konečně připsali alespoň střelu na bránu. Postaral se o ni Honeyman, který se dostal k hlavičce po van Aanholtově centru. Pope však v klidu zakročil.

85
    Domácí hrají v pohodě. Obrana Sunderlandu měla co dělat s průnikem Sama Vokese.

82
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Střídající ANDRE GRAY zřejmě definitivně rozhoduje o postupu Burnley do 4. kola FA Cupu! Gray usměrnil za záda Mannoneho nástřel Boyda a Clarets vedou 2:0.
    Před námi je posledních deset minut zápasu. Zatím jediný gól vstřelil v závěru úvodního dějství Sam Vokes.

80
    Hosté podruhé střídají. Fabia Boriniho nahradil teprve sedmnáctiletý Joel Asoro!

77
    Domácí Steven Defour přišel pozdě do souboje Manquillem a výsledkem byl faul za žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Michael Kightly, přichází Andre Gray.

75
    Nebezpečnou střelu vyslal na hostující bránu Michael Kightly. Zamířil těsně nad!

74
    Hendrick hledal Defoura, ale ten byl v ofsajdu. Rozehrávají hosté.

72
    Nebezpečnou přihrávku za obranu zastavil Djilobodji. Hosté se nemohou vymanit z defenzivy.

70
    Fotbalisté Burnley se drží na útočné polovině a nepouštějí soupeře k míči.

67
    Domácí dnes už šestkrát trefili prostor mezi tyčemi. To Pope ještě nemusel řešit jedinou přímou střelu.