Burnley – Sunderland 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Bolton 2:1 (kon.)
2:1 (0:0)
Bolton Wanderers FC
cz Utorok 17.01.2017, 21:05 • Selhurst Park, Londýn • FA Cup • 3. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:53:57)

Je konec! Crystal Palace vítězí po boji nad Boltonem 2:1 a díky remíze z úvodního zápasu si zajistil postup do další fáze FA Cupu! Vítězství se nerodilo lehce, Bolton šel v úvodu druhé půle do vedení a domácí jako by ztratili půdu pod nohama. Rozhodující okamžik ale přišel v 62. minutě, kdy se na hřiště dostal Benteke, který za pouhou čtvrt hodinu dokázal skóre dvěma góly otočit na 2:1!

90+4

90+4
    Jsou tu poslední vteřiny dnešního opakovaného utkání.

Dnešní utkání sleduje 7 149 diváků, z toho 980 již přicestovalo z Boltonu.

90+3
    Bolton získává míč, ale za půlící čárou o něho zase přichází a hrát tak mohou domácí.

90+1
    Sudí Stuart Attwell se rozhodl nastavit ještě čtyři minuty.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, akce Boltonu končí útočným faulem, míč mají domácí.

88
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Clough, přichází Clayton.
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Henry, přichází C. Taylor.

88
    Míč získávají hosté, kteří budou zřejmě střídat.

87
    Nyní domácí vybojovali roh, což je vzhledem ke stavu utkání dobrá zpráva pro příznivce Crystal Palace.

86
    Nakonec žádné nebezpečí pro branku Crystal Palace, domácí získávají míč a mohou v klidu kombinovat.

85
    Hosté si rohový kop z pravé strany zopakují.

84
    Zblokovaná střela hostů, míč končí vedle branky Speroniho, ale Bolton má roh.

82
    Crystal Palace kontruje protiútokem, který ale končí ztrátou míče.

81
    Speroni má míč ve své moci po střele Clougha, který byl v bezprostřední blízkosti, vyrovnávací gól byl velmi blízko!

79
    Bolton drží míč na polovině soupeře, dočkáme se vyrovnání?

78
    Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Madine, přichází Proctor.

77
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Tak toto střídání se povedlo! CHRISTIAN BENTEKE je na hřišti čtvrt hodinu a dvěma góly již dokázal zvrátit průběh zápasu!