Trnava – Zlín 2:1 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:1 (kon.) | Slovácko – Prostějov 3:0 (kon.)
Ružomberok – Martin 10:0 (kon.)
1.FC Slovácko
3:0 (1:0)
1. SK Prostějov
cz Utorok 17.01.2017, 17:00Prípravný zápas • Skupina A

Slovácko i ve třetím přípravném zápase vyhrálo. Opět si poradilo s mužstvem o soutěž níže Prostějovem 3:0. Prvním poločase se technicky prosadil Tetteh, obměněná sestava Slovácka ještě dvakrát skórovala. V rozmezí dvou minut se mezi střelce zapsali Rezek a Sadílek. (19:10:31)

90

89
    Z poslední standardní situace si domácí hráči nic nevytvořili.

88
    Ještě Slovácko bude kopat roh po akci Reinberka.

87
    Do třetice Kone, nyní vystřelil k tyči, Halouska nadvakrát balon kryl.

84
    Po rohu hlavičkoval opět Kone, tentokrát k tyči, dobrý zákrok předvedl Halouska.

80
    Opět to byl roh v podání Slovácka, po centru hlavičkoval Kone doprostřed svatyně.

78
    Ze standardní situace se domácí fotbalisté do zakončení nedostali.

77
    Po střele Civiče bude zahrávat Slovácko roh.

72
    Biolek šel do otevřené obrany, balon si špičkou kopačky dloubnul kolem vybíhajícího Halousky, míč však centroval z brankové čáry, hosté se stačili vrátit a míč odkopnout.

68
    Schwarczek centroval z přímého kopu, domácí hráči balon odvrátili.

64
    Do úniku šel Biolek, před vápnem vystřelil nad břevno.

61
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A skoro vzápětí přidává Slovácko třetí branku, LUKÁŠ SADÍLEK dostal přihravku mezi stopery a také zakončoval mezi nohy.

59
    Po centru Reinberka na zadní tyči číhal JAKUB REZEK, který střílel mezi nohy brankáře.

55
    Zatím obě dvě mužstva předvádějí hru po šestnáctku soupeře.

51
    Z následného rohu balon chytil Halouska.

50
    Sadílek se snažil vystřelit ve vápně, strela byla sražena.

47
    Po centru hlavičkoval Břečka, jeho pokus však nezamířil mezi tři tyče.

46
    Slovácko je aktivnější, Kone byl faulovaný na polovině hostí.

Tomáš Kučera

Góly: 20. Tetteh, 59. Rezek, 61. Sadílek

1.FC Slovácko: 1. poločas: Daněk – Rada, Šumulikoski, Daníček, Havlík, Zajíc, Tetteh, Kubala, Machalík, Chyla, Šimko
    2. poločas: Heča – Rezek, Civič, Hofmann, Kalouda, Ťok, Biolek, Sadílek, Reinberk, Kone, Břečka

Náhradníci: Heča – Rezek, Civič, Hofmann, Kalouda, Ťok, Biolek, Sadílek, Reinberk, Kone, Břečka

1. SK Prostějov: Halouska – Hýbl, Schmidt, Hladík, Schwarczek, Pančochář, Píchal, Čtvrtníček, Rus, Hirsch, Sus
    Náhradníci: Kofroň – Sečkář, Machynek, Fládr, Langer