Las Palmas – La Coruña 1:1 (kon.)
UD Las Palmas
1:1 (1:0)
Deportivo La Coruña
Piatok 20.01.2017, 20:45 • Estadio de Gran Canaria • Španielska LaLiga • 19. kolo

Zápas sa nerozbehol ani v druhom polčase, ten podobne ako prvý ponúkol jeden gól. Posledných 15 minút museli domáci dohrávať v oslabení o jedného hráča, čo sa im v rámci možností aj podarilo. Ak sa dnes niekto v zápase predviedol, bol to Emre Colak, ktorý svoj výkon zakončil parádnym pasom za obranu a následnou asistenciou. Takisto sa predviedol aj dobrou obranou hrou. Las Palmas zostáva aj naďalej na 10. mieste, zatiaľčo Deportivo La Coruña na 15.
    Ďakujem vám za pozornosť, lúči sa s vami Patrik Gach. (22:38:16)

90+4

90+3
    Fanúšikom sa nepáči rozhodnutie rozhodcu, ktorý si všimol faul na Arribasa.

90+3
    Pridlhú Pinchiho prihrávku zastavil vybehnutím z brány Varas.

90+2
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Joselu, prichádza Óscar Pinchi.

90+1
    Rozhodca nadstavuje ešte tri minúty.

90+1
    Žltú kartu dostáva Joselu (Deportivo La Coruña).

90+1
    Joselu sa dopustil faulu a daroval tak priamy kop súperovi.

90
    Rýchly brejk domácich stroskotal na Colakovi, ktorý loptu dobre pokryl.

89
    Striedanie v tíme UD Las Palmas: z ihriska odchádza Mateo, prichádza Benito Ramírez.

89
    Ofsajd, v ktorom sa ocitol Andone.

88
    Juanfran poslal ďalší nepresný center, no Deportivo zostalo pri lopte.

87
    Už to vyzeralo na center Deportiva, no loptu na poslednú chvíľu poslali naspäť do obrany.

86
    Hra sa zatiahla do obrany La Coruñe, ktorá vyčkáva na vhodnú príležitosť.

85
    Striedanie v tíme UD Las Palmas: z ihriska odchádza Marko Livaja, prichádza Nabil El Zhar.

85
    Andone sa v jedenástke dostal ku centrovanej lopte, ale z uhľa sa mu nepodarilo zakončiť.

84
    Juanfran svojim centrom našiel iba hlavu Lemosa.
    83. Marlos Moreno (DEP)

83
    Moreno padol vo veľkom vápne súpera po snahe prejsť cez troch hráčov, ale rozhodca hru neprerušil.