Bastia – Nice 1:1 (kon.)
SC Bastia
1:1 (1:1)
OGC Nice
cz Piatok 20.01.2017, 20:45 • Stade Armand-Césari, Furiani • Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:38:30)

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:8. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:8.

Je dobojováno. Do vedení se dostal domácí, ale hosté ještě v prvním poločase vyrovnali. Ve druhém poločase to bylo vyrovnané, ale vše zkomplikoval Yannick Cahuzac, který se v 64. minutě nechal vyloučit a Bastia dohrávala v deseti. I přesto ale domácí ubránili cennou remízu a s druhým celkem tabulky nakonec remizovali 1:1.

90+3

90+2
    Mario Balotelli to ještě vyzkoušel z přímého kopu, ale poslal míč jen do míst, kde byl připravený Leca.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mehdi Mostefa (SC Bastia).

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí zatím zvládají konec utkání na jedničku a vypadá to, že dnes vybojují, a to doslova, cennou remízu.

87
    Dopředu se nyní vydali i domácí, ale jejich snažení skončilo útočným faulem. Na tahu jsou tedy hosté.

85
    Po další akci to vzal na sebe Arnaud Souquet, ale jeho rána z dobrých dvaceti metrů postrádala přesnost a míč skončil nad brankou Leca.

83
    Mario Balotelli se dostal do slibné šance, ale nakonec bylo vše zbytečné, protože byl v ofsajdu. Je před námi posledních zhruba deset minutek.

81
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Gaël Danic, přichází Lenny Nangis.

79
    Dalbert na levé straně obešel protihráče, ale přihrávku do vápna nezvládl a ani z této akce tedy celek Nice nic nevytěžil.

77
    Po vyloučení je obraz hry stále stejný. Hraje se pouze na polovině Bastie, ale žádné šance jsme se zatím nedočkali.

75
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Sadio Diallo, přichází Florian Raspentino.