Twente – Heracles 1:0 (kon.)
FC Twente
1:0 (1:0)
Heracles Almelo
cz Piatok 20.01.2017, 20:00 • De Grolsch Veste, Enschede • Holandská Eredivisie • 19. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:53:38)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:10.

Jediná branka dnes rozhodla o zisku bodů. Joachim Andesen je tím hrdinou, který jako jediný dnes poslal míč do sítě. V jedenásté minutě dostal milimetrový pas od Celiny, hlavou se opřel do míče a Castro byl bez šance. Ve druhém poločase měl několik šancí na potvrzení výsledku Enes Ünal, ale jednou ho zastavil brankář, podruhé tyč a tak museli domácí bojovat až do konce. Nakonec však všechny body zůstávají na domácím trávníku.

90+4

90+3
    Po nepřesném nákopu do domácího vápna mohl jít do protiútoku Fredrik Jensen. K tomu se však stihl vrátit poslední hráč hostů v obraně. Justin Hoogma ho připravil o míč.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje druhou polovinu zápasu o další tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Bersant Celina, přichází Peet Bijen.

90
    Navrátil ještě u rohového praporku vybojoval míč, ale musel ho rychle vhodit do hry. Neměl však komu. Musel vhazovat až o několik sekund později a to už se domácí stačili vrátit do obrany.

89
    Heraclesu teče do bot. Armenteros se provinil faulem při hlavičkovém souboji a všichni jeho spoluhráče se musejí vrátit o několik desítek metrů zpět ke své brance.

88
    Hostům se nedaří přejít až do finální fáze. Stále obléhají pokutové území, ale střela nepřichází. Nyní centr končí až u Marsmana, který s přehledem uklidňuje hru.

87
    Domácí obrana nemá zatím žádné problémy. Centr z pravé strany si pohlídal Andersen. Následný odražený míč již zpacifikoval Celina.

86
    Dlouhý pas však jde jen za domácí branku a vykopávat tak může z klidové pozice Nick Marsman.

85
    Heracles už brání jen ve dvou. Všichni ostatní jsou natlačeni kolem pokutového území soupeře.

84
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Dylan Seys, přichází Dejan Trajkovski.

83
    Nyní už to měl Ünal naprosto ve vyložené pozici. Jeho levačka však poslala míč jen do pravé tyče. O body se tak bude ještě bojovat. Z následné dorážky střílel Seys jen do obránce.

82
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Thomas Bruns, přichází Peter van Ooijen.

81
    Posledních zhruba deset minut pro Heracles na vyrovnání skóre a zisk alespoň jednoho bodu z dnešního zápasu.
    79. Ünalova střela do středu branky

79
    Enes Ünal mohl nejspíše rozhodnout. Zpracoval si míč v pokutovém území, ale jeho střela šla jen do středu branky a tam byl Bram Castro.