Pobr. Slonoviny – DR Kongo 2:2 (kon.) | Maroko – Togo 3:1 (kon.)
Pobrežie Slonoviny
2:2 (1:2)
Demokratická republika Kongo
cz Piatok 20.01.2017, 17:00 • Stade d'Oyem, Oyem • Africký pohár národov • Skupina C

Tento zápas končí remízou. V závěru zápasu měli více ze hry fotbalisté Pobřeží Slonoviny, ale k regulérně vstřelenému gólu se nedostali. (18:54:36)

90+3
    90+2. Salomon Kalou dopravil míč do branky, ale gól pro ofsajd neplatí.

90+2
    Salomon Kalou se při pokusu rozhodnout zápas z brejku dostal do postavení mimo hru. Míč do branky dostal, ale pro ofsajd gól neplatí.

90+1
    Natavovat se budou tři minuty.

90
    Další rohový kop. Tentokrát míč kryje brankář. Nikdo se k hlavičce nedostal.

90
    Franck Kessié rozehrál rohový kop, obrana Konga si dokázala poradit na výbornou.

90
    Tým vedený jako domácí je posledních dvacet minut aktivnější, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.

88
    Tři minuty zbývají do konce řádné hrací doby, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

87
    Možnost na vstřelení branky mělo Pobřeží Slonoviny, Serge Aurier si po rohovém kopu vyskočil na míč, branku ale minul.

85
    Serey Dié se probojoval do zakončení, jeho pokus byl však zablokovaný.

84
    Nepřesných přihrávek začíná přibývat, Pobřeží Slonoviny je aktivnější, ale doplácí právě na mnoho nepřesností.

83
    Po dlouhé době registrujeme střelecký pokus. Salomon Kalou z přímého kopu nedokázal zamířit přesně.

81
    Youssuf Mulumbu, nový muž na hrací ploše, se pokoušel hned dvakrát najít spoluhráče, ale jeho pas byl nepřesný.

80
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, deset minut zbývá do jeho konce.

79
    Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Hervé Kage, přichází Jonathan Bolingi.

76
    Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Max-Alain Gradel, přichází Salomon Kalou.

76
    Ley Matampi rozehrával na spoluhráče, Kongo se snaží hrát zodpovědně před vlastní brankou.