Boston – Chicago 0:1 (kon.) | Buffalo – Detroit 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 1:7 (kon.)
NJ Devils – Montreal 1:3 (kon.) | Edmonton – Nashville 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Florida 2:1 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 5:3 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (kon.)

Marián Hossa (CHI) 1+0, 2 střely, čas na ledě 12:45
    Michal Kempný CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:03 (03:49:11)

1. Marián Hossa (CHI) 1+0
    2. Scott Darling (CHI) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
    3. Tuukka Rask (BOS) 21 zák., 1 gól, 95,5%
    Nádherný okamžik! Vítězný gól Mariána na vlastní oči viděl jeho tatínek, který byl přítomen v TD Garden v Bostonu osobně.

Statistiky: Střely na bránu: 30-22; Zablokované střely: 15-19; Vhazování: 59%-41%; Hity: 19-14; Přesilové hry: 0/2-0/3; Trestné minuty: 6-4.

Scott Darling odchytal v TD Garden fantastické utkání a svým druhým čistým kontem v letošní sezóně NHL, celkově čtvrtým v kariéře, přispěl k velké výhře Chicaga, o jehož výhře necelou minutu a půl před koncem rozhodl slovenský útočník Marián Hossa. Tuukka Rask odchytal také skvělé utkání, shutout ale na rozdíl od svého protějšku ve velice pohledném duelu Originální šestky nakonec nevychytal. Konečný výsledek: Boston Bruins 0 Chicago Blackhawks 1.

59:19
    Krátce po odvolání brankáře přišla obrovská šance, střela Bruins z levého kruhu pro vhazování ale skončila zřejmě na tyči! Blackhawks přečkali infarktový moment!

59:15
    Tuukka Rask vystartoval na střídačku a Bruins to samozřejmě zkouší při hře bez brankáře!

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    58:34 Marián HOSSA - 0:1

58:34
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Vinnie Hinostroza dokázal zkrotit neposedný puk a přiťukl puk do jízdy Tannerovi Kerovi, který nádhernou bekhendovou přihrávkou z úhlu přenesl hru doleva na najíždějícího MARIÁNA HOSSU a slovenský útočník z úhlu zamířil do odkryté části brány! Chicago necelou minutu a půl před koncem prolomilo bezbrankové skóre a vede v TD Garden 1:0! Asistence: Tanner Kero a Vinnie Hinostroza.

58:18
    Vinnie Hinostroza z pravého křídla a ostrého úhlu bekhendem dobře nahazoval puk před bránu a na vzdálenější levé tyči se ocital ve velké šanci Marián Hossa, slovenský útočník ale jeho pas dosáhnout nedokázal.

57:25
    Blackhawks vytvořili před bránou Bostonu obrovský závar, Patrick Kane ani Ryan Hartman ale obranný val domácího celku nedokázali propálit. Tuukka Rask zasahovat nemusel.

56:37
    Bruins se nepodařilo na pravé straně rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění.

55:52
    Arťom Anisimov si od modré čáry najel do levého kruhu pro vhazování, odkud krásnou střelou zápěstím mířil pod horní tyč, Tuukka Rask ale předvedl fantastický semafor a puk ukryl v lapačce! Zápas Originální šestky vrcholí.

55:15
    David Pastrňák krásně vypálil na levém křídle od mantinelu, Scott Darling se ale překonat opět nenechal, když lapačkou jeho pokus mířící do vzdálenějšího pravého horního rohu vytáhl mimo a připsal si další fantastický zákrok, který podržel svůj tým nad vodou!

54:39
    Nick Schmaltz se ocitl v postavení mimo hru a po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.