Osmanlispor – Olympiakos 0:3 (kon.) | Besiktas – Be'er Sheva 2:1 (kon.) | AS Rím – Villarreal 0:1 (kon.)
Zenit – Anderlecht 3:1 (kon.) | Amsterdam – Légia Varšava 1:0 (kon.) | APOEL – Bilbao 2:0 (kon.)
Lyon – Alkmaar 7:1 (kon.) | Fiorentina – Mönchengladbach 2:4 (kon.) | Sparta Praha – Rostov 1:1 (kon.)
Tottenham – Gent 2:2 (kon.) | Doneck – Vigo 0:2 (po pr.) | Kodaň – Razgrad 0:0 (kon.)
Genk – Giurgiu 1:0 (kon.)
AC Sparta Praha
1:1 (0:1)
FK Rostov
Štvrtok 23.02.2017, 21:05 • Generali Arena • Európska liga • Play-off

Sledovali sme naozaj len priemerný zápas, ktorý sprevádzalo množstvo faulov na oboch stranách. V prvom polčase si to krvavým nosom odniesol Pulkrab, v tom druhom sa začervenalo trochu inak, kartou. Tú dostal Nhamoinesu a tak sa ani odveta nezaobišla bez zbytočného vylúčenia. Sparta sa aj napriek početnej nevýhode nevzdala, čo vyvrcholilo parádnym gólom Karavajeva. S celkovým skóre 5:1 tak postupuje FK Rostov.
    Pre dnes je to všetko, prajem dobrú noc. (23:00:09)

90+2

90+2
    Medveděv sa po faule stavia k výkopu, ktorý pravdepodobne ukončí zápas.

90+1
    Posledné minúty zápasu zrejme Sparta strávi aj napriek početnej nevýhode na polovici súpera, ktorý už premýšľa nad ďalším kolom pohára.

90
    Rozhodca nadstavuje dve minúty.

89
    Kadlec správne zakročil v obrane, odzbrojil súpera od lopty a vybojoval autové vhadzovanie.

88
    Center bol pridlhý, nikto naň nedočiahol a tak preletel až mimo ihrisko na autové vhadzovanie.

87
    Hybš sa dopustil faulu, čím daroval priamy kop z pravej strany, ktorý sľuboval pekný center.

86
    Medveděv zarazil druhý rohový kop Sparty výskokom po lopte, ktorú odhlavičkoval obranca hostí.

85
    Terentěv to skúsil strelou zo šestnástky, no tej chýbala rýchlosť, ale aj presnosť. Loptu poľahky chytil Koubek.
    83. Vjačeslav Karavajev (SPA) - 1:1

83
    Sparta dala gól! Gól strelil VJAČESLAV KARAVAJEV. Po extravagantnej akcií cez štvoricu obrancov sa predral až pred bránu Medveděva, ktorému razantnou strelou nedal žiadnu šancu. Asistenciu si pripisuje Josef Šural.

82
    Mevlja a Navas si vymieňajú prihrávky v obrane.

81
    Terentěv skúsil nájsť spoluhráča Kalačeva na pravom krídle, no prihrávka bola pridlhá a skončila mimo hraciu plochu.

80
    Karavajev to s priamym kopom pokazil, proti lopte musel vybehnúť až Koubek skoro na polovicu ihriska.

79
    Rostov sa s napádaním rozohrávky súpera nijako neponáhľa, do konca zápasu už zostáva len niečo nad desať minút.

78
    Azmoun sa predieral cez pol ihriska až ku bráne domácich, pričom ho však zastavila trojčlenná obrana.