CSKA Moskva – Helsinki 2:1 (po pr.) | D. Moskva – Novgorod 3:2 (po pr.) | Jaroslavľ – Dinamo Minsk 7:2 (kon.)
Petrohrad – Viťaz 7:2 (kon.)
CSKA Moskva
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 2:0
Jokerit Helsinki
cz Štvrtok 23.02.2017, 15:00 • CSKA Ice Palace • Play-off KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:25:25)

STAV SÉRIE PO DVOU ZÁPASECH – 2:0

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes nakonec rozhodli utkání v prodloužení, kdy se trefil Sergej Andronov. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do druhé třetiny, kdy se v šestadvacáté minutě trefil Maxim Mamin. Domácí vedli 1:0 až do začátku třetí třetiny, kdy se z přesilové hry trefil Tommi Huhtala a srovnal tak na 1:1. Jak už jsem uváděl na začátku, tak domácí nakonec dokázali v dnešním utkání zvítězit brankou z dvaasedmdesáté minuty, kterou vstřelil Sergej Andronov.

Střely na branku: 45 – 19 (v prodloužení: 9 – 5)

71:18 Sergej ANDRONOV - 2:1

71:18
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí rozhodují utkání v prodloužení! Ožiganov vyslal na branku střelu od modré, kterou Zapolski vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel volný SERGEJ ANDRONOV, a ten se už následně do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Vladimir Žarkov.

70:55
    Naumenkov dostal nabito na modrou, odkud ale svou dělovkou poslal kotouč jen do připraveného Zapolského.

70:09
    Petrov střelou z velkého úhlu příliš nevyděsil Zapolského.

69:05
    Blažijevskij střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

68:11
    Jeden z domácích hráčů vyslal na branku střelu od modré, která ale nenadělala Sorokinovi větší potíže.

66:37
    Hosté přišli o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak míří domácí.

65:35
    Jormakka vyslal na branku tvrdou střelu z vrcholu levého kruhu. Sorokin ale jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.

65:01
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Zapolskim.

64:05
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

63:43
    Kiselevič jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

62:40
    Mamin vyslal na branku střelu z pravého kruhu, kterou ale nenadělal Zapolskému větší potíže.

62:20
    Lauridsen vyslal na branku střelu od modré, kterou ale branku soupeře netrefil.

61:43
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

60:46
    Ožiganov vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ale skončil vysoko nad brankou.

Martin Penker

Góly a asistencie: 26. Mamin (Ničuškin), 72. Andronov – 44. Huhtala (Ch. Genoway)

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Kiselevič, Naumenkov, Ožiganov, Denisov (C), Kutuzov, Blažijevskij, Ar. Sergejev, Čmychov – K. Petrov, Popov, Da Costa – Scott, Muršak (A), Platt – , Andronov (A), Tělegin – Mamin, Svetlakov, Ničuškin.
    Jokerit Helsinki: Zapolski (Helenius) – V. Lajunen (A), Jensen, Ch. Genoway, Rissanen, Lauridsen, Jaakola, Rautanen, Kulda – Jormakka, Regin (C), O'Neill – Salminen, Niemi, Joensuu (A) – Anttila, Pihlström, Huhtala – Gymer, Wirtanen, Talaja.

Rozhodca: Bondar, Ravodin – Gorděnko, Tomilov