Toronto – NY Rangers 1:2 (1:2 po s.n.) | Montreal – NY Islanders 0:3 (kon.) | Tampa Bay – Calgary 2:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:2 (kon.) | Chicago – Arizona 6:3 (kon.) | LA Kings – Boston 1:4 (kon.)
Nashville Predators
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Colorado Avalanche
cz Piatok 24.02.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji krásný pátek! (04:52:30)

Do utkání žádný český a slovenský hokejista nezasáhl.

1. Filip Forsberg (NSH) 3+0
    2. Viktor Arvidsson (NSH) 1+0
    3. Ryan Johansen (NSH) 0+2

Je za námi velmi zajímavé utkání. Nashville potvrdil roli favorita a Colorado přehrál v poměru 4:2. Vítězství se rodilo poměrně snadno, ve 12. minutě poslal Predátory do vedení Arvidsson, jenže hosté stav utkání otočili. Nejprve se v 18. minutě trefil Iginla, načež o pět minut později skóroval Wiercioch. Otěže zápasu vzal do svých rukou Forsberg, který hattrickem rozhodl o tom, že zvítězí domácí.

Střely 29:22

59:48
    Colorado to ještě zkoušelo bez brankáře, ale to už na výsledku stejně nic nezmění.

Víte, že ...

Filip Forsberg vstřelil hattrick dvakrát po sobě? Pokud se mu povede dát ještě jeden, osamostatní se v žebříčku hattricků samostatné historie Predators!

59:24
    Nashville právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. FILIP FORSBERG trefil odkrytou klec a vstřelil hattrick – 4:2!

59:06
    Ale vraťme se zpět k utkání. Hosté bez Smitha v šesti v útočném pásmu.

V publiku je dnes Rob Valicevic, autor prvního hattricku historie Nashvillu Predators? Bývalý útočník tehdy sestřelil Chicago (4:2).

58:49
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Duchene nyní dorážel z pravé strany střelu z nulového úhlu od Barrieho, jenže Rinne si dokázal poradit. Nyní skutečně podržel svůj tým!

58:17
    Colorado je v šesti v poli, Smith na střídačce!

57:54
    Smith se začíná dívat na střídačku, během chvilky by měl opustit led a Colorado bude hrát v šesti.

57:17
    Kotouč má v moci PK Subban, který přihrál Ellisovi.

56:47
    Smith pomohl svému týmu s rozehrávkou, jenže obránci Colorada ztratili kotouč, takže s nim manipulují v útočném pásmu domácí.

56:32
    MacKinnon najel do útočného pásma a svižnou střelou prověřil Rinneho. Vhazovat se bude po levé ruce finského brankáře ve službách Predators.

56:00
    Střelou od modré čáry se prezentoval Josi, Smith puk vykopl a rychle rozehrál na své spoluhráče.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 12. Arvidsson (C. Smith, Josi), 26. Forsberg (Josi, Johansen), 31. Forsberg (Johansen), 60. Forsberg – 18. Iginla (J. Mitchell), 23. Wiercioch (Iginla, Martinsen)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher, Fiala – Neal, Järnkrok, C. Wilson – Watson, Fiddler, Zolnierczyk.
    Colorado Avalanche: J. Smith (Pickard) – Barrie, Ťutin, Goloubef, Beauchemin, Wiercioch, Barberio – Nieto, MacKinnon, Landeskog – Rantanen, Duchene, Comeau – Iginla, J. Mitchell, Grigorenko – Colborne, Söderberg, Martinsen.