Washington – Edmonton 2:1 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 3:0 (kon.)
Dallas – Arizona 5:2 (kon.) | LA Kings – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.)
NJ Devils – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Nashville – Washington 5:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:4 (0:2, 1:0, 2:1 - 0:1)
New York Rangers
cz Sobota 25.02.2017, 23:10 • Prudential Center, Newark • NHL

Do utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

Ode mě je to každopádně pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy zase u NHL nashledanou. (01:44:46)

1. Mika Zibanejad (NYR) 1+1
    2. Kyle Palmieri (NJD) 2+0
    3. Chris Kreider (NYR) 1+1

Toto derby nemohlo nikoho nudit!

Rangers vedli o dvě branky těsně před koncem druhé třetiny. Poté snížil Henrique a začala stíhací jízda. Na začátku třetí periody vstřelil dvě branky behěm necelé minuty Kyle Palmieri a Devils vedli. O vedení přišli až pět minut před koncem, kdy propálil vše Adam Clendening. V nastaveném čase poté rozhodl z úniku Mika Zibanejad.

Střely na branku: 39:40

Mika ZIBANEJAD - 3:4

61:16
    Rangers právě vstřelili branku!
    A přišel protiútok, který skončil brankou. Potvrdilo se pravidlo nedáš – dostaneš! MIKA ZIBANEJAD pláchl po pravé straně naznačil střelu a takovým lehkým pokusem po ledě zamířil mezi betony Schneidera – hotovo! Asistence: Brady Skjei.

61:05
    Kyle Palmieri měl na hokejce hattrick! Hnal se sám na brankáře, ale bekhendem ho nepřekonal. Přispěchal i s rychlou dorážkou, ale ani nyní Raanta neinkasoval!

60:44
    Po chvilkovém snažení se ke kotouči dostali domácí, jenž kombinují ve vlastní třetině.

60:15
    Hosté vyhráli vhazování a aktuálně kombinují na polovině hřiště. Do útočného pásma se prozatím ještě nedostali.

60:01

Toto utkání nenudilo a ještě nudit nebude! Devils na začátku třetí třetiny otočili stav díky dvěma rychlým zásahům Kylea Palmieriho. Hosté i přes přežitý tlak vyrovnali zásluhou druhé branky Adama Clendeninga v sezóně. Rozhodne prodloužení či nájezdy!

Střely na branku: 38:39

60:00

59:22
    Devils byli aktivní v útoku, pásmo ovšem následně ztratili a nyní se musejí vracet. Do konce třetí třetiny zbývají poslední sekundy.

58:35
    Ďáblové v posledních chvilkách třetí třetiny kombinují v obranném pásmu a vymýšlejí nějakou akci, která by rozhodla utkání. Uvidíme, zda tomu tak bude anebo se půjde do prodloužení.

57:54
    Po střele Seversona od modré čáry se k dorážce dostával Devante Smith-Pelly. Tomu se ale zblízka nepovedl překonat Raantu!

57:32
    Toto utkání baví nestranného fanouška i toho, kdo fandí jednotlivému celku. Do útoku se ženou hokejisté Devils.

56:38
    Rangers se následně dostali do pásma, kde aktuálně hodně nebezpečně kombinují. Uvidíme, zda se jim povede zařídit druhý obrat.

55:59
    P.A. Parenteau se hned dostal do útoku a zakončoval do levé šibenice. Raanta byla ale na svém místě a puk za svá záda nepropustil.
    55:35 Adam CLENDENING - 3:3

David Panuška

Góly a asistencie: 39. Henrique (B. Bennett, Parenteau), 41. Palmieri (Zajac, Hall), 42. Palmieri (A. Greene, Zajac) – 7. Kreider (Girardi, Zuccarello), 18. Lindberg (Fast, Holden), 56. Clendening (Kreider, Zibanejad), 62. Zibanejad (Skjei)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Merrill, Santini, Quincey, Severson – Hall, Zajac, Palmieri – B. Bennett, Henrique, Parenteau – Cammalleri, Josefson, Noesen – Wood, Blandisi, Smith-Pelly.
    New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – McDonagh, Girardi, M. Staal, Holden, Skjei, Clendening – Vesey, Stepan, Rick Nash – Kreider, Zibanejad, Zuccarello – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Pirri, Lindberg, Fast.

Rozhodca: St. Laurent, Rehman – Devorski, Galloway.

Diváci: 16 514