LA Kings – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Nashville – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Montreal 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:2 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.) | Dallas – Boston 3:6 (kon.)
Carolina – Calgary 1:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.)
Vancouver Canucks
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
San Jose Sharks
cz Nedeľa 26.02.2017, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL
    San Jose si odváží z Vancouveru výhru 4:1.

Z mého pohledu to bude zřejmě všechno. Doufám, že jste si tento zápas užili stejně jako já. Jan Mládek se s vámi loučí, přeje Vám krásnou neděli a u dalšího on-line přenosu, třeba právě z NHL zase někdy na počtenou. (06:51:36)

Vyhrané buly: 32 – 30

Máme tady konec dnešního zápasu a celého programu dnešní NHL San Jose si po brankách Hertla, Marleaua, Bødkera a Logana Coutureho odváží z Vancouveru výhru 4:1. Za domácí tým se trefil v čase 32:02 Daniel Sedin. San Jose byl dnes lepším týmem, jak v obraně, tak v útoku. Potvrdil to i hostující brankář Martin Jones, který potvrdil, že v Rogers Aréně se mu celkově daří.

59:36
    Útok domácích skončil už ve středním pásmu, kde byl skvěle zastaven hostující obranou.

59:10
    Vancouver se i přes nepříznivý výsledek snaží o další gól, ale vypadá to bledě.

59:01
    Ohlášena poslední minuta dnešního zápasu.

58:32
    Zápas se už bude zřejmě dohrávat, ani jeden tým se nemá k útočení a vůbec ke vstřelní další branky.

58:12
    Ryan Miller se polepšil z předchozích třetin a při jeho rozehrávce si dal pozor na dotírající soupeře.

57:59
    Tomáš Hertl dnes hraje výborný zápas, hraje výborně jak dopředu, tak dozadu.

57:30
    Canucks se ubránili hostujicímu ataku a můžou zamířít do útočného pásma.

57:17
    Konec dnešního zápasu je za dveřmi, ale ještě nás čeká jedna komerční přestávka.

56:52
    Loui Eriksson se snažil tento osud změnit, ale bez úspěchu. Jeho střela letí úplně mimo branku.

56:30
    Vancouver nehraje vůbec dobře poslední dvě třetiny a to se rozhodně odráží na průběžném výsledku.

56:01
    Pavelski opět nemá podporu svých spoluhráčů, kteří radši míří na střídačku. Proto tento hráč pouze nahazuje za domácí branku.

55:39
    Nebo ne? San Jose se i nadále tlačí do útočného pásma. Ovšem poté přichází špatná přihrávka Thortona, vhazovat se bude před hostující brankou.

Jan Mládek

Góly a asistencie: 33. D. Sedin (H. Sedin) – 24. Hertl (Tierney, J. Ward), 40. Marleau (Schlemko, Tierney), 52. Bødker, 55. Couture (Burns, Pavelski)

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler (A), Biega, Sbisa, Larsen, B. Hutton, J. Subban – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Eriksson – Burrows, Horvat, Hansen – Boucher, B. Sutter, Megna – LaBate, B. Gaunce, Grenier.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko (A) – Labanc (C), J. Thornton, Pavelski (A) – Marleau, Couture, Bødker – Tierney, Hertl, J. Ward – M. Karlsson, Haley, Goodrow.

Rozhodca: Marc Joannette (#25), Brian Pochmara (#16) – Kiel Murchison (#79), Ryan Gibbons (#58)