GA Eagles – Arnhem 1:3 (kon.) | Alkmaar – Zwolle 1:1 (kon.) | Feyenoord – Eindhoven 2:1 (kon.)
Amsterdam – Heracles 4:1 (kon.)
AZ Alkmaar
1:1 (0:0)
PEC Zwolle
cz Nedeľa 26.02.2017, 14:30 • AFAS Stadion, Alkmaar • Holandská Eredivisie • 24. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:36:52)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:5. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:20.

Utkání je u konce a oba týmy se rozešly smírně po výsledku 1:1. Jako první se prosadili hosté, kteří do druhé půle vstoupili jako velká voda a už ve 48. minutě skóroval po rohu Ryan Thomas. Alkmaaru dlouho trvalo, než se znovu dostali do hry, akcím scházela přesná a překvapivá koncovka. Vyšlo to až v 82. minutě, kdy se zblízka trefil střídající Fred Friday. Závěrečný nápor už další gól nepřinesl a Zwolle si tak odváží cenný bod. Výhra ale byla blízko...

90+4

90+4
    Přímý kop rozehrál Holla, jeho prudká rána skončila mimo. Krul zasahovat nemusel.

90+3
    Ještě jedna žlutá karta pro domácí barvy. Za faul ji dostal Rens van Eijden

90+2
    Nepřesný centr ale skončil v autu, domácí pospíchají.

90+2
    Poslední střídání na straně hostů, dohrál Mustafa Saymak, na trávníku se objevil Ted van de Pavert.

90+1
    Faul domácích, bude následovat docela nebezpečná standardka z pravé strany.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Hosté vystřídali, skončil Kingsley Ehizibue, závěr utkání odehraje Youness Mokhtar.

89
    Faul Jahanbakhshe brzdí domácí snahu, Zwolle může přejít do útoku.

88
    Mickey van der Hart byl u míče o zlomek vteřiny dříve, než Friday a stáhl si míč do náruče.