GA Eagles – Arnhem 1:3 (kon.) | Alkmaar – Zwolle 1:1 (kon.) | Feyenoord – Eindhoven 2:1 (kon.)
Amsterdam – Heracles 4:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:1 (1:0)
PSV Eindhoven
cz Nedeľa 26.02.2017, 14:30 • Stadion Feijenoord (Rotterdam) • Holandská Eredivisie • 24. kolo

Šlágr 24. kola mezi vedoucím Feyenoordem Rotterdam a třetím PSV Eindhoven skončil vítězstvím domácího klubu, který svého soka přetlačil poměrem 2:1. O výhře rotterdamského celku rozhodl v 82. minutě van der Heijden. K uznání jeho gólu rozhodčímu pomohla branková technologie, která ukázala, že balon překročil brankovou čáru pouze o milimetry. (16:28:02)

90+4

90+3
    Willemsův sražený centr znamená rohový kop pro PSV. Jeho exekutor se prezentoval přetaženým centrem.

90+2
    Některý z domácích hráčů se vydal na individuální tažení a zakončil ho pokusem letícím vedle pravého horního rohu brány.

90+1
    Hrát se bude ještě minimálně čtyři minuty. Přesně tolik času totiž nastavil sudí Nijhuis.

89
    Hosté se usilovně snaží vyrovnat, nicméně defenziva Feyenoordu se zdá být zformovaná.

86
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Steven Berghuis, přichází Miguel Nelom.

83
    Za následné protesty byl karetně potrestán Héctor Moreno (PSV Eindhoven).
    82. Jan-Arie van der Heijden - 2:1

82
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Rotterdamští se znovu dostávají do vedení. Po rohovém kopu došlo uvnitř pokutového území k hlavičkovému souboji, k balonu se dostal JAN-ARIE VAN DER HEIJDEN a jeho ránu Zoet zkrotil až za brankovou čárou. O uznání gólu rozhodčímu napověděla branková technologie a podle opakovaných záběrů míč překročil brankovou čáru jen o milimetry!

80
    Hra byla navázána kopem z rohu hřiště, ten eindhovenským fotbalistům úspěch nepřinesl.
    79. Gastón Pereiro (PSV)

79
    Podstatně nebezpečněji bylo na opačné straně. Pereiro totiž prošel až do šestnáctky a do jeho rizikové střely na poslední chvíli vložil nohu obránce.

77
    Další zakončení domácích. Načechraný centr zprava dosedl na hlavu Basaçikoglua, jenž nasměroval balon vedle pravé tyče.

75
    Toornstra si uvnitř vápna tělem zpracoval míč a poté ho z hlubokého záklonu napálil do diváků sedících v horních patrech tribuny. Zoet tak v tuto chvíli mohl zůstat v klidu.

72
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: dohrál Bart Ramselaar a svým fotbalovým umem se přijde pochlubit Siem de Jong.

71
    Rotterdamský celek pak získal možnost exekuce rohového kopu, ale nenaložil s ním podle vlastních představ.
    70. Berghuis orazítkoval tyčku

70
    Že je Feyenoord v posledních minutách nebezpečný, dokázal Berghuis, který nastřelil pravou konstrukci brány. Stadionem to jenom zahučelo...