SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 1000 metrů (2. kolo)
Vítěz: N. Kodairová (JPN)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. jízda
Alexandra Ianculescuová (ROU)
Ruining Tian (CHN)
2. jízda
Yvonne Daldossiová (ITA)
Chua-wej Li (CHN)
3. jízda
Judith Dannhauerová (GER)
Jerica Tandimanová (USA)
4. jízda
Martine Ripsrudová (NOR)
Roxanne Dufterová (GER)
5. jízda
Francesca Bettroneová (ITA)
Nan Sun (CHN)
6. jízda
Sanneke de Neelingová (NED)
Natalia Czerwonková (POL)
7. jízda
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
Anice Dasová (NED)
8. jízda
Jekatěrina Šichovová (RUS)
Sugar Toddová (USA)
9. jízda
Naděžda Asejevová (RUS)
Jekatěrina Ajdovová (KAZ)
10. jízda
Erina Kamijaová (JPN)
Vanessa Herzogová (AUT)
11. jízda
Maki Cujiová (JPN)
Heather McLeanová (CAN)
12. jízda
Hege Bokková (NOR)
Olga Fatkulinová (RUS)
13. jízda
Heather Bergsmová (USA)
Jorien ter Morsová (NED)
14. jízda
Nao Kodairaová (JPN)
Karolína Erbanová (CZE)
Pořadí po třech disciplínách
1. Nao Kodairová (JPN)
2. Heather Bergsmová (USA) +2,48
3. Karolína Erbanová (CZE) +2,50
4. Jorien ter Morsová (NED) +2,80
5. Hege Bokková (NOR) +4,97
6. Maki Cujiová (JPN) +5,09
7. Olga Fatkulinová (RUS) +5,99
8. Heather McLeanová (CAN) +6,07
1. jízda
Alexandra Ianculescuová (ROU)
Ruining Tian (CHN)
2. jízda
Yvonne Daldossiová (ITA)
Chua-wej Li (CHN)
3. jízda
Judith Dannhauerová (GER)
Jerica Tandimanová (USA)
4. jízda
Martine Ripsrudová (NOR)
Roxanne Dufterová (GER)
5. jízda
Francesca Bettroneová (ITA)
Nan Sun (CHN)
6. jízda
Sanneke de Neelingová (NED)
Natalia Czerwonková (POL)
7. jízda
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
Anice Dasová (NED)
8. jízda
Jekatěrina Šichovová (RUS)
Sugar Toddová (USA)
9. jízda
Naděžda Asejevová (RUS)
Jekatěrina Ajdovová (KAZ)
10. jízda
Erina Kamijaová (JPN)
Vanessa Herzogová (AUT)
11. jízda
Maki Cujiová (JPN)
Heather McLeanová (CAN)
12. jízda
Hege Bokková (NOR)
Olga Fatkulinová (RUS)
13. jízda
Heather Bergsmová (USA)
Jorien ter Morsová (NED)
14. jízda
Nao Kodairaová (JPN)
Karolína Erbanová (CZE)
Pořadí po třech disciplínách
1. Nao Kodairová (JPN)
2. Heather Bergsmová (USA) +2,48
3. Karolína Erbanová (CZE) +2,50
4. Jorien ter Morsová (NED) +2,80
5. Hege Bokková (NOR) +4,97
6. Maki Cujiová (JPN) +5,09
7. Olga Fatkulinová (RUS) +5,99
8. Heather McLeanová (CAN) +6,07
1. Nao Kodairová (JPN) 146,390 bodů
2. Heather Bergsmová (USa) 147,185
3. Jorien ter Morsová (NED) 147,495
4. Karolína Erbanová (CZE) 147,970 (+0,47 proti ter Morsové v přepočtu)
5. Hege Bokková (NOR) 149,310
6. Maki Cujiová (JPN) 149,400
7. Heather McLeanová (CAN) 150,020
8. Vanessa Herzogová (AUT) 150,235