Boston – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Nashville 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Washington 1:4 (kon.)
Philadelphia – Colorado 4:0 (kon.) | Montreal – Columbus 1:0 (po pr.) | Florida – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Edmonton 1:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:6 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – LA Kings 2:1 (po pr.) | Vancouver – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Toronto 3:1 (kon.)
Montreal Canadiens
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
cz Streda 01.03.2017, 01:35 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je z mé strany již vše, přeji hezké středeční ráno a brzy na počtenou. (04:33:15)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:
    Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, +0, 4 střely, čas na ledě 21:05

TŘI HVĚZDY ZÁPASU:
    1. Alex Galchenyuk (MTL) 1+0
    2. Carey Price (MTL) 26 zák., 0 gólů, úsp. 100 %
    3. Sergej Bobrovskij (MTL) 29 zák., 1 gól, úsp. 96,7 %

Je dobojováno. Sledovali jsme defenzivní partii, které kralovali oba brankáři a zápas za bezbrankového stavu dospěl až do prodloužení. Po minutě hry tří proti třem puk skončil za brankovou čarou po akci Paciorettyho, rozhodčí ale po poradě s videem branku neuznali. Jako by se rozhodčí poté rozhodli domácím neuznaný gól kompenzovat, poněvadž jaksi nesmyslně vyloučili columbuského Setha Jonese a Habs tuto přesilovku zásluhou Galchenyuka využili, a připsali si tak cenné dva body.

63:53 Alex GALCHENYUK - 1:0

63:53
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je hotovo, domácí přesilovku využívají a rozhodují tak o zisku dvou bodů, načež se John Tortorella vydal směrem k rozhodčím a nejspíš jim pořádně dává sežrat přísné Jonesovo vyloučení. Ten sice nikoho z domácích hráčů rozhodně nedržel, sudí ovšem rozhodli jinak. ALEX GALCHENYUK dostal minutu před koncem prodloužení kotouč na vrchol kruhů a prudkou dělovkou překonal Bobrovského, který měl zakrytý výhled. Asistence: Shea Weber a Max Pacioretty.

63:29
    Jack Johnson nepustil Paciorettyho ke střele, načež byla columbuská svatyně posunuta, a tak sudí přerušili hru. Claude Julien si poté vybral oddechový čas!

62:57
    John Tortorella bouří, rozhodčí teď poněkud úzkoprse vyloučili Setha Jonese (CBJ) za hodně hraniční držení, Habs si tak zahrají přesilovku, která může trvat až do konce prodloužení...

62:38
    Saad si nedokázal zpracovat prudký Jonesův pas, hra ale i nadále pokračuje v útočném pásmu Columbuských.

61:52
    Jack Johnson vypálil z vrcholu pravého kruhu, ale Price jeho pokus vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou Cama Atkinsona.

61:11
    Sudí se ještě radili u videa a i opakované záběry prokázaly, že puk přes brankovou čáru sice přešel, ale až po přerušení hry.

61:11
    Max Pacioretty ujel do samostatného úniku, ale Bobrovskij jeho střelu mezi betony skvěle lapil. Poté ale přes něj přepadl jeho spoluhráč Dubinsky a hostující gólman měl co dělat, aby udržel kotouč před brankovou čarou!

60:35
    Alexander Wennberg si z rohu kluziště navedl kotouč až do předbrankového prostoru, jeho následný bekhend ale Price zlikvidoval!

60:01

Po šedesáti minutách jsme se nedočkali ani jednoho gólu, na prodloužení tak za pár okamžiků opravdu dojde!

60:00

59:17
    V Bell Centre už běží poslední minuta třetí třetiny, možnost prodloužení už začíná reálně viset ve vzduchu.

58:26
    Shea Weber ze svého typického místa na modré čáře přestřelil columbuskou svatyni a hosté už vyvážejí kotouč do bezpečí.