Boston – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Nashville 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Washington 1:4 (kon.)
Philadelphia – Colorado 4:0 (kon.) | Montreal – Columbus 1:0 (po pr.) | Florida – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Edmonton 1:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:6 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – LA Kings 2:1 (po pr.) | Vancouver – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Toronto 3:1 (kon.)
Calgary Flames
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 01.03.2017, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji za pozornost a těším se u dalšího onlajnu! (06:06:10)

Flames se v dalším utkání (4. března) střetnou na domácím ledě s Detroitem Red Wings.
    Kings se po dvou zápasech odehraných na hřišti soupeřů vrátí zpět na domácí led, kde sehrají 3. března utkání s Torontem Maple Leafs.

3. hvězda: Ben Bishop (LAK) 28 zákroků, 2 obdržené góly, US(%):93,3

Utkání mezi Flames a Kings muselo rozhodnout až prodloužení. Domácí plameny se po výhře 2:1 v nastaveném čase radují z páté výhry v řadě za sebou! Vítěznou trefu obstaral obránce TJ Brodie, který se prosadil popáté v sezoně.

61:47 TJ BRODIE - 2:1

61:47
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Skvělá přihrávka Backlunda z obranné třetiny našla TJE BRODIEHO, který zůstal za beky Kings trestuhodně nepokryt a bekhendovým blafákem překonává Bishopa. Asistence: Mikael Backlund.

61:30
    Vhazování po pravé ruce brankáře Flames.

61:20
    Gaudreauova střela zblokována Muzzinem.

60:50
    Carterův pokus skončil jen těsně mimo Elliottovu branku.

60:01

60 minut nerozhodlo, následovat tak bude pětiminutové prodloužení, v případě nutnosti pak samostatné nájezdy.

60:00

59:50
    Nevinné nahození jednoho z hráčů Kings málem skončilo za Elliotem!

59:13
    Do šatny zamířil obránce Flames Michael Stone poté, co dostal pukem do obličeje.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Muzzin nabil Martinezovi, jeho prudkou střelu od modré ale Elliott vyrazil.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 30. Ferland (Giordano), 62. Brodie (Backlund) – 9. Pearson (Kopitar, J. Carter)

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Brouwer (A) – Bouma, Stajan, Chiasson.
    Los Angeles Kings: Bishop (Quick) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, LaDue, McNabb, Martinez – Andreoff, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Gáborík, Dowd, Clifford – King, N. Shore, Lewis.

Rozhodca: Dan O'Rourke, Francois St. Laurent – Kiel Murchison, Mark Wheler