Táborsko – Liberec 1:3 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:3 (1:2)
FC Slovan Liberec
cz Streda 01.03.2017, 13:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • MOL Cup • Osemfinále

Loučí se Josef Janda, v sobotu u duelu FNL proti Vítkovicím na shledanou. (14:52:59)

Zápas končí vítězstvím Liberce 3:1. Prvoligový tým měl většinu zápasu převahu. Slovan se dostal do dvoubrankového vedení a zdálo se, že bude vše jasné. Druhá střela Táborska na branku ovšem znamenala gólem do šatny snížení na 1:2 a ve druhé půli se domácí ještě snažili o vyrovnání. Vše rozsekl roh ze 78. minuty, po kterém se dostal Liberec do vedení 3:1, které už nepustil. Do čtvrtfinále Mol Cupu tak postupuje Liberec, Táborsko ani tentokrát historii nezměnilo a osmifinále poháru zůstává stále jeho maximem.

90+1

90+1
    Ze skrumáže před brankou se nic neurodilo a utkání končí.

90+1
    Ještě roh Táborska.

90
    Rozhodčí nastaví 1 minutu.

90
    Zatímco se Ekpai svíjel v bolestech, poslali domácí parádní ránu směrem na branku. Střela jen o kousek minula.

87
    Ještě gólovka Šulce! Jeho ránu po zemi musel Toma pohotově vykopnout.

87
    Liberec kontroluje hru a směřuje za postupem do čtvrtfinále.

83
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Ševčík, přichází Breite.

83
    Liberečtí chystají poslední střídání. Do hry se podívá Breite.

81
    Táborsko nic nevzdává a kombinuje na polovině Liberce.

78
    Liberec právě vstřelil branku!
    Nešťastný okamžik pro domácí borce. Vypadá to, že Bartošákův roh si srazil do branky MARTIN TOML. Liberec vede 3:1 a zdá se, že je rozhodnuto. Několik diváků se už vydává na cestu k domovu.

77
    Rychlý protiútok Liberce musel hasit Toma. Potočného pumelici vyrazil na roh. Skvělý zákrok domácího brankáře.

76
    Kučera vzadu nešťastně promáchl, naštěstí ho jistil kolega. Postup Táborska ovšem končí na důrazné hře Slovanu.

75
    Stane se navrátilec Musiol hrdinou duelu? Domácí na něj zřejmě v zakončení budou v závěrečných minutách spoléhat. Útočná akce Táborska končí ale nepřesným centrem.

74
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Mrázek, přichází Musiol.

72
    Slovan kontroluje míč a v klidu si přihrává. Do žádných ukvapených akcí se nežene. Domácí trenér se chystá opět posílit útok.