Pardubice – Sigma Olomouc 0:3 (kon.) | Táborsko – Vítkovice 3:2 (kon.) | Prostějov – Sokolov 1:0 (kon.)
Vlašim – Frýdek-Místek 3:1 (kon.) | Ostrava – Ústí n. L. 3:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:0 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Sobota 04.03.2017, 15:00 • Městský stadion v Ostravě - Vítkovicích • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Pro tuto chvíli je to ode mě z Městského stadionu v Ostravě – Vítkovicích všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (16:53:39)

Právě skončilo utkání mezi FC Baníkem Ostrava a FK Ústí nad Labem. Baník již od úvodu duelu potvrzoval roli favorita, když se v 16. minutě prosadil Dyjan Carlos de Azevedo. V závěru první půle bylo k vidění několik šanci na obou stranách, ale žádná z nich brankou neskončila. Druhá půle začala podobně jako ta první. V 56. minutě využil výborné přihrávky za obranu soupeře střídající Tomáš Mičola. Tentýž hráč se za důvěru trenéra Petržely odměnil druhým přesným zásahem v minutě dvaaosmdesáté. Ostrava si tedy připisuje další tři body do tabulky Fortuna národní ligy po výhře 3:0.

90+1

90+1
    Domácí publikum vyprovází své miláčky hlasitým potleskem. Utkání se již dohrává jen z povinnosti.

90
    Ve druhém poločase se bude nastavovat 1 minuta.

89
    Mičola sice míč ztratil, ale dobře za něj zaskočil Hlinka, který chybu svého spoluhráče napravil.

88
    Hrubému se nepodařilo prostrčit svou přihrávku na svého rozběhnutého spoluhráče, a tak mají míč na svých kopačkách hostující hráči.

86
    Ze série soubojů u střídaček vyšli lépe ostravští fotbalisté, kteří pro sebe vybojovali autové vhazování.

85
    Domácí publikum se dnes dobře baví. Aby také ne, když jejich tým vede 5 minut před koncem o tři branky.

83
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Jakub Pícha.
    82. Tomáš MIČOLA - 3:0

82
    Baník právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto! Po výborné individuální akci jednoho z domácích vyrazil Tvrdoň míč pouze k nohám TOMÁŠE MIČOLY, který z hranice malého vápna uklidil míč bezpečně k tyči hostující brány.

80
    Ten se však po krátkém ošetření vrací do hry a pokračuje v zápase.

79
    Ofsajd zastavil další pohlednou akci Baníku. Zároveň však zůstal ležet na hrací ploše Stáňa, který byl poté odveden lékaři mimo hřiště.

78
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dyjan Carlos de Azevedo, přichází Ľubomír Urgela.

77
    Hrubý si výborně zpracoval míč a už se chystal ke střel ze stoprocentní pozice. V rozhodujícím momentu ale podklouzl, a tak z jeho šance nic nebylo.

76
    De Azevedovi se nepodařilo i přes enormní snahu míč udržet pro své barvy a u míče jsou opět hosté.

75
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Lukáš Pouček, přichází Petr Výborný.

74
    Jindráčkův centr od rohového praporku odvrátil do bezpečí Helešic a ani tento roh Ústí nezužitkovalo.