Jablonec – Bohemians 0:0 (kon.) | Slovácko – Brno 0:0 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Sparta Praha – Dukla Praha 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
cz Sobota 04.03.2017, 15:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • ePojisteni.cz liga (CZ) • 19. kolo

Utkání skončilo nakonec remízou 0:0. Druhá půle zaostávala za šancemi v první půli. Obě dvě mužstva nechtěla udělat chybu, která by je stála bodový zisk. Největší šanci ve druhé půli měl Havlík, který volejem nasměřoval míč k tyči, Melichárek byl však proti a balon vyrazil na tyč. (16:54:30)

90+2

90+2
    Slovácko ještě bude vhazovat na polovině Brna, vypadá to, že sudí Franěk za chvíli mač ukončí.

90+1
    Dlouhý nákop od Melichárka skončil až v náruči Heči, vše svědčí, že utkání dopadne remízou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89
    Poslední minuty se odehrávají převážně na polovině Modrobílích. Před vápnem byl faulovaný Machalík. Domácí mužstvo bude rozehrávat.

87
    Zavadil centroval z přímého kopu, Břečka odhlavičkoval, poté mu pomohl Šumulikoski, hosté se u postranní čáry nedomluvili a do brejku šel Navrátil a byl faulovaný Jakubem Přichystalem za cenu žluté karty.

86
    Pomezní rozhodčí upřel Slovácku rohový kop, když Biolkův centr evidentně tečoval hostující hráč.

85
    Poslední střídání Zbrojovky. Milana Lutonského vyměnil Boris Tashchy.

84
    Obě dvě mužstva střídala. Francise Koného vyměnil Tomáš Zajíc a Ashuriho vystřídal Jakub Přichystal.

80
    Krásná fotbalová akce na straně Slovácka. Navrátil si na levé straně přehodil míč na svoji silnější nohu a odcentroval na Havlíka, ten se položil do centru a volejem k tyči nasměřoval míč skvělým zákrokem se prezentoval Melichárek, který balon vytáhl a pomohla mu k tomu i tyč.

80
    Zbrojovka gólmana Heču prověřuje hlavně ze střední vzdálenosti. Nyní střílel Michal Škoda, Heča balon v poklidu lapil.

79
    Balon z rohového kopu proletě napříč pokutovým územím, pro hosty tím pádem ohrožení branky Heči skončilo.

78
    Ashiru napřáhl ze střední vzdálenosti a balon šel k tyči, u které byl také Heča a balon vyrazil na roh.