Jablonec – Bohemians 0:0 (kon.) | Slovácko – Brno 0:0 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Sparta Praha – Dukla Praha 1:0 (kon.)
FK Teplice
1:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Sobota 04.03.2017, 15:00 • Na Stínadlech, Teplice (kapacita 18 221) • ePojisteni.cz liga (CZ) • 19. kolo

Druhý poločas už nabídl zajímavý fotbal. Diváci viděli šance a zajímavé akce. Nakonec rozhodl domácí Martin Fillo z penalty, kterou proměnil v 53. minutě. Jihlava mohla klidně vyrovnat, ale kvalitu potvrdil také brankář domácích Chudý. (16:51:34)

90+3

90+2
    Jihlava operuje na útočné polovině hřiště.

90
    Krob z trestného kopu pálil přímo do branky a Hanuš se musel vytasit s důležitým zákrokem.

90
    Mezitím sudí Pechanec nastavuje zápas o tři minuty.

89
    Mišůn fauloval na hranici vápna Vaněčka, přijde další trestný kop domácích ze zajímavé pozice.

87
    Jihlava drží míč, nadechne se k závěrečnému náporu?

86
    Trestný kop Hyčky skončil na zdi, ze druhé vlny Hora pálil vysoko nad branku.

85
    Teplice vyšly do protiútoku, ale Hora sklepával na Vaněčka do ofsajdu. Záhy však přišel faul hostů a Teplice budou zahrávat další trestný kop.

84
    Po rohovém kopu teď musel domácí zachraňovat Chudý, který vyrazil střelu hostujícího Dvořáka zblízka.

83
    Domácí se ubránili, ale nyní bude následovat další roh pro Jihlavu.

83
    Rohový kop pro Jihlavu.

82
    Dnešní utkání sleduje 3 123 diváků.

81
    Jihlava sahala po vyrovnání. Do přízemního centru Urdinova vložil nohu Zoubele a jen rychlý reflex gólmana Chudého zachránil Teplice.

80
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Marek Červenka, přichází David Vaněček.