Genk – Brugge 2:1 (kon.) | Mouscron – Liége 1:0 (kon.) | Oostende – Lokeren 0:0 (kon.)
Waregem – Westerlo 2:2 (kon.) | Mechelen – Anderlecht 3:2 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Gent 2:3 (kon.) | Sint-Truiden – Eupen 2:1 (kon.)
KRC Genk
2:1 (2:1)
Club Brugge KV
cz Sobota 04.03.2017, 20:00 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League • 29. kolo

Konstatováním, že domácí Genk v sestavě s Jakubem Brabcem poráží lídra tabulky Club Brugge 2:1, se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů na shledanou. Přeji hezký zbytek večera. (21:55:52)

Genk domácí duel s lídrem tabulky zvládl a připisuje si důležitou výhru a velmi důležité 3 body v boji o první šestku zaručující postup do skupiny bojující o titul! A nutnu podotknout, že domácí výhra je zasloužená. Genk byl po většinu zápasu lepším týmem a od první minuty mířil za vítězstvím. V druhém poločase kontroloval výsledek a Brugge do žádné velké šance nepustil.

90+4
    Konec zápasu. Genk hubené vedení z prvního poločasu udržel a může slavit veledůležitou výhru!

90+4
    Centr hostů chytá Ryan a nic dalšího už se nestane!

90+2
    A za ztažení Bergeho dostává druhou žlutou Van Rhijn!

90+2
    Domácí drží míč a míří za vítězstvím.

90+1
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází S. Schrijvers, přichází T. Buffel.

89
    Do úniku se dostal střídající Naranjo. Nadějnou střelu přes obránce Butelle kryl. A kryl i další únik tohoto španělského útočníka a drží šance hostů na srovnání!

88
    Na trávníků zůstává v nefotbalové pozici Diaby, musí být ošetřován.

88
    Hosté v tlaku, domácí v bloku. Přinese to gól?

87
    Diaby to zkusil zdálky, střelou po zemi branku netrefil. Ryan míč pouze jistil očima.

86
    Naranjo v první akci po špatné přihrávce o míč přišel.

85
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází střelec dvou gólů M. Samatta, přichází J. Naranjo.

85
    To už po špatném centru Denswila neplatí.

84
    Z něho šance nepřišla, hosté jsou však stále u míče.

84
    Rohový kop pro Brugge, šance na závěrečný tlak.

83
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází D. Rotariu, přichází T. Simons.

82
    Střela Pozuela ze střední vzdálenosti skončila hodně mimo branku, také si za ní poté pořádně vynadal.