Dunajská Streda – Ružomberok 1:1 (kon.) | Prešov – Trenčín 1:2 (kon.) | Senica – Myjava 0:0 (zruš.)
Zlaté Moravce – Trnava 0:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
1:2 (0:1)
AS Trenčín
Sobota 04.03.2017, 17:00 • NTC Poprad • Niké liga • 22. kolo

Druhý polčas priniesol dva góly. V 63. minúte zvýšil na 0:2 Janga a zdalo sa, že takto to už bude do konca. V poslednej nadstavenej minúte však skorigoval vedenie Trenčína Katona, ktorý upravil na konečných 1:2. (18:52:45)

90+3

90+3
    Prešov dal gól!
    Tatran napokon dokázal ešte streliť gól! Podarilo sa to PETROVI KATONOVI, ktorý vyrazil dopredu a zo šestnástky šikovne usmernil loptu k pravej žrdi!

90+1
    Tak Katona napokon prepustil miesto Trebuňákovi, ktorý ako ľavák poslal ľahký center. Pred Šemrincom sa zrodila skrumáž, videli sme tam dve zakončenia, no Trenčania napokon všetko bez ujmy na skóre vyriešili.

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú tri minúty.

90
    Futbalisti Tatrana ešte predsa budú zahrávať štandardku. K lopte sa už postavil Katona, ktorý zahrá loptu dva metre spoza šestnástky.

88
    Ubbink to neurobil vôbec dobre. Svojím nízkym centrom trafil iba obrancu Prešova. Tatran sa následne snažil ísť dopredu, ale Kubus loptu na hrote nezachytil.

87
    Hlavný rozhodca ukázal kartu smerom na Erika Streňa. Trenčín následne získava štandardku.

86
    Po rohovom kope Trenčína nenastalo pred Talianom nejaké výrazné nebezpečenstvo. Futbalisti Prešova ubránili pokus súpera.

Dnešné stretnutie sleduje 805 divákov.

85
    Katona posunul na ľavý kraj ihriska Leškovi. Ten následne loptu iba nakopol smerom dopredu do územia nikoho.

83
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Giorgi Beridze, prichádza Milton Klooster.

82
    Prešovskí futbalisti opäť iba odovzdali loptu na kopačky trenčianskych hráčov, ktorí viacmenej už len držia tento stav a smerom dopredu nie sú nebezpeční.

81
    Bartek poslal zo stredu ihriska dlhý center smerom k bránke. Po loptu si bezpečne prišiel Igor Šemrinec a rozohral.

79
    Giorgi Beridze si spracoval loptu na hranici pokutového územia. Snažil sa pripraviť si loptu na zakončenie, ale napokon nezakončil.

78
    Prešovčania rozvíjali akciu. Streňo centrom na útočnú polovicu hľadal Katonu, no nepodarilo sa mu to úspešne.

76
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Rangelo Janga, prichádza Antonio Mance.

75
    Šikovne to myslel Lukáš Kubus. Jeho pokus z pravej strany smeroval tesne vedľa hornej žrde. Najprv sa zdalo, že to bude center na Katonu, no bola to strela.

74
    Beridze sa ocitol v šestnástke s loptou na kopačke, no v akcii ďalej nemohol pokračovať, pretože rozhodcovia odpískali ofsajd.