Middlesbrough – Manchester United 1:3 (kon.) | Tottenham – Southampton 2:1 (kon.) | Manchester City – Liverpool 1:1 (kon.)
Manchester City
1:1 (0:0)
Liverpool FC
Nedeľa 19.03.2017, 17:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 29. kolo
    Man. City 1:1 Liverpool.

Skvelý zápas sme mali možnosť vidieť na Etihad Stadium! Stretnutie síce skončilo remízou, ale videli sme naozaj parádne predstavenie.

Vedenia sa ujali hostia a to potom, čo premenil pokutový kop James Milner. Vyrovnanie prišlo dvadsať minút pred koncom stretnutia, keď center De Bruyneho usmernil do siete Aguero.

Následne mali možnosti na trojbodový zisk jeden aj druhý tím, ale keď svoje možnosti nevyužili Lallana ani Aguero, tak je remíza naozaj spravodlivý výsledok. (19:25:35)

90+4

90+2
    Nemožné zahodil Aguero. Po centrovanej lopte De Bruyneho mal na nohe víťazný gól, lenže argentínec z voleja minul bránu.

90+1
    Rozhodca nadstavil k tomuto zápasu ešte štyri posledné minútky.

88
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Roberto Firmino, prichádza Lucas Leiva.

88
    Žltú kartu dostáva Sadio Mané (Liverpool FC).

87
    Silva poslal center z pravej strany a Aguero sa dostal k strele, jeho pokus však míňa bránu Mignoleta.

86
    Posledných päť minút dokonca dnešného skvelého zápasu, ktorý sa určite musí páčiť každému futbalovému fanúšikovi. Dočkáme sa víťazného gólu?

85
    Lallana faulovaný Otamendim, lopta tak aktuálne na kopačkách hráčov Reds.

83
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Leroy Sané, prichádza Fernando.

82
    Ďalšia tutovka v ktorej sa ocitol Sterling. Ten bol sám pred Caballerom, ale svojím lobom tesne minul bránu.

81
    Tak toto je naozaj neuveriteľné, čo práve zahodili hráči Liverpoolu! Konkrétne to bol Adam Lallana, ktorý mohol zakončiť nádhernú kombináciu svojho tímu. Angličan však z piatich metrov netrafil loptu a poloprázdnu bránku Caballera.

80
    Posledných desať minút dokonca stretnutia, dočkáme sa teda vedúceho a vlastne aj víťazného zásahu na jednej či druhej strane?

78
    Milner tvrdo atakoval De Bruyneho a nasleduje štandartná situácia pre domácich.

76
    Obrovská šanca na vedúci gól pre Manchester City! Skvelá kombinácia Saného a Aguera, druhý menovaný bol dokonca faulovaný v pokutovom území ale penalta sa nepískala. Následne sa ešte dostal do streleckej možnosti po dorážke De Bruyne, ale ten trafil len tyčku.