Leganés – Malaga 0:0 (kon.) | Atlético Madrid – Sevilla 3:1 (kon.) | Gijón – Granada 3:1 (kon.)
La Coruña – Vigo 0:1 (kon.) | Barcelona – Valencia 4:2 (kon.)
Atlético Madrid
3:1 (1:0)
FC Sevilla
Nedeľa 19.03.2017, 16:15 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Španielska LaLiga • 28. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok víkendu. (18:16:23)

Atlético odohralo výborný zápas, súpera takmer nepustilo k šanci. V prvom polčase sa presadil hlavou Godín, v druhom polčase pridal exportný gól ľavačkou z priameho kopu Griezmann, aby v 77. minúte zvyšoval na 3:0 Koke. Čestný úspech hostí zaznamenal Correa. Atlético sa dotiahlo na Sevillu, rozdiel medzi týmito dvomi celkami je už iba dvojbodový.

Držanie lopty: 39 % : 61 %.
    Strely na bránu: 8:2. Strely mimo: 3:3. Rohové kopy: 2:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:14.

90+3

90+2
    Posledná šanca pre Sevillu! Nebezpečný center z ľavého krídla pristál tesne vedľa Stevena N'Zonziho, lopta skončila veľmi blízko pravej tyče!

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Deväťdesiat minúť riadneho hracieho času sa nám naplnilo, koľko sa nadstaví na záver duelu?

89
    Koke si nabehol na krásny preťažený center z ľavej strany a bez prípravy vypálil! Jeho strela síce mierila do bližšieho pravého horného rohu brány, Sergio Rico ju ale vyrazil!

88
    Sevilla mala k dispozícii štandardku, Diego Godín si ale na center počkal a upratal ho do bezpečia.

87
    Jan Oblak teraz naťahuje čas pri výkope od svojej brány, nepáči sa to strelcovi štvrtého gólu v zápase.
    85. Joaquín Correa (SEV) - 3:1

85
    Sevilla dala gól! JOAQUÍN CORREA prenikol po ľavej strane do šestnástky, odkiaľ prízemnou strelou z ostrého uhlu prekonáva Jana Oblaka a znižuje na 1:3!

85
    Fernando Torres si nabehol na kolmicu za obranu, spoza šestnástky chcel prehodiť vybiehajúceho brankára, ale trafil iba jeho rukavice!

84
    Hostia skúsili vypáliť spoza šestnástky, ich propagačný pokus za veľa naozaj nestál.

83
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Yannick Ferreira-Carrasco, prichádza Nicolás Gaitán.

82
    Fernando Torres vidí za protesty žltú kartu.

81
    Stevan Jovetić teraz skúsil prehodiť Jana Oblaka spoza pokutového územia, jeho lob ale skončil u slovinského brankára.

80
    Fernando Torres vypálil z ostrého uhla a Sergio Rico jeho pokus musel vyboxovať!

78
    Sevilla nestrelila za 78 ani jeden gól, preto je trúfalé očakávať, že by strelila rovno tri za zvyšné minúty. Hoci, toto je futbal a tu je možné naozaj všetko.