Česko – Slovinsko 2:2 (kon.)
Česko
2:2 (0:0)
Slovinsko
cz Utorok 28.03.2017, 15:00 • Stadium Etno Selo Stanisići, Bijeljina (BIH) • Kvalifikácia ME U17 • Skupina 7

Česká reprezentace do 17 let se rozloučila v Bosně a Hercegovině s kvalifikací na letošní mistrovství Evropy, které se koná v Chorvatsku, bodovým ziskem proti Slovinsku, přesto končí poslední. Česko sice prohrávalo těsně před koncem po brankách Simona Gregorina a Nika Prelece o dvě branky, v poslední minutě ale vrátil Česko do hry Matěj Majka a doslova za pět minut dvanáct v nastaveném čase vyrovnal Pavel Hezoučký. Konečný výsledek. Česko 2 Slovinsko 2. (16:48:08)

80+4

80+4
    Česko ještě vybojovalo šanci na úplný obrat, Kohútův centr z rohového kopu ale Slovinci zvládli odvrátit.

80+3
    Česko právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelný závěr si přichystali fotbalisté české reprezentace do 17 let, když si PAVEL HEZOUČKÝ naběhl do šestnáctky na další skvostný Kohútův centr a v samostatném závěru vyrovnal na 2:2!

80+1
    Nad rámec utkání byly nastaveny 3 minuty.

80
    MATĚJ MAJKA si v poslední minutě utkání naběhl na krásný Kohútův centr ze standardní situace a poté nedal Grilovi šanci! Češi se dočkali alespoň čestného gólu, na vyrovnání už ale mají minimum času! Rozebíhá se nastavený čas.

79
    Hezoučký rozehrál standardní situaci, po které se dostal do zakončení střídající Alexandr, jeho pokus byl ovšem zablokován a ani na čestný gól to nevypadá.

77
    Fotbalisté české reprezentace v závěru utkání mají tlak, na který už je s největší pravděpodobností pozdě. Slovinsko stále vede o dvě branky a míří za vítězstvím a konečným třetím místem ve skupině.

76
    Česko v závěru zápasu přidalo a vybojovalo rohový kop, Kohútův centr ovšem dokázali Slovinci znovu odvrátit.

74
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází David Macháček, přichází Adam Alexandr.

73
    Kohút před pár okamžiky mohl zaznamenat asistenci a nyní sám skórovat, opět to ale nedopadlo. Střela skončila mimo.

72
    Střídající Píchal mohl po rozehrání standardní situace v podání Kohúta vrátit český tým zpět do hry, jenže slovinský brankář Gril byl opět na svém místě a před koncem drží čisté konto!

70
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    NIK PRELEC přesnou střelou deset minut před koncem s největší pravděpodobností ukončuje naděje Česka na bodový zisk ve skupině. Asistenci zaznamenal střídající David Zec.

67
    Kohút rozehrál standardní situaci a po jeho centru se dostal ke střele, která byla zablokována.

66
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Tamar Svetlin, přichází David Zec.

65
    Do konce závěrečného utkání Česka ve skupině zbývá odehrát 15 minut a Slovinsko vede těsně 1:0.

62
    Solil se pokoušel rozvinout útočnou akci českého týmu, jenže než tak stačil učinit, Kurtovič ho fauloval.

60
    Simon Gregorin se pokusil vstřelit svůj druhý gól v zápase, jenže nemohl směrem vpřed pokračovat kvůli ofsajdu.

58
    Kohút rozehrál další standardní situaci českého týmu, jenže stejně jako ty předchozí nic kloudného nepřinesla.

Tomáš Reiner

Góly: 80. Majka, 80+3. Hezoučký – 48. Gregorin, 70. Prelec

Karty:   47. Kohút (CZE) – 28. Svetlin (SLV), 32. Schweiger (SLV)

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 4:12.
    Česko: Pecháček – Šíma (C) (57. Píchal), Míka, Fisl – Plecitý, Macháček (74. Alexandr), Solil, Kohút – Majka, Hezoučký, Hönig (38. Ostrák).
    Náhradníci: Nejedlý – Kušej, Horák, Heidenreich. Trenér: Václav Kotal (CZE).

Slovinsko: Gril – Schweiger, Mittendorfer, Stojinovič, Kolmanič – Kryeziu, Rorič (C), Svetlin (66. Zec) – Matko (41. Gregorin), Prelec, Jakupovič (46. Kurtovič).
    Náhradníci: Mrežar – Urbančič, Žuge. Trenér: Agron Šalja (SVN).

Rozhodca: Furkat Atazhanov (KAZ). Asistenti: Alexandr Pavlov (KAZ), Haris Baković (BIH). Čtvrtý rozhodčí: Zoran Soknic (BIH)