Bosna – Lichtenštajnsko 6:0 (kon.) | Luxembursko – Kazachstan 1:2 (kon.)
Luxembursko
1:2 (1:1)
Kazachstan
cz Utorok 28.03.2017, 17:00 • Stade Municipal de Differdange • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 9

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (19:09:35)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:10.

Je dobojováno! Lucembursko se v prvním kvalifikačním zápase ujalo v sedmé minutě vedení, když nařízenou penaltu proměnil Muratović. Kazachům to trvalo, ke konci první půle se ale přece jen dostali do hry a z vůbec první střely na branku vyrovnali zásluhou Alexandra Sokolenka. Po změně stran už hosté svůj výkon výrazně zlepšili a zaslouženě otočili skóre na svou stranu, když po hrubici v lucemburské rozehrávce rozhodl Najarjan. V závěru utkání se domácí ještě vzchopili, nicméně žádnou větší šanci si již nevytvořili a nakonec musí skousnout porážku 1:2.

90+4

90+4
    Thillův centr z pravé strany skončil na prvním bránícím hráči. Tenhle zápas už Kazaši neztratí!

90+4
    Hraje se již přesčas. Na vyrovnání Lucemburčanů už to nevypadá, Kazaši je vytlačili až k půlící čáře.

90+3
    Všechny plány ale zmařil útočný faul, kterým se ve výskoku provinil Aldin Skenderović.

90+3
    Abiken odvrátil další z řady centru do zámezí. Domácí ještě mohou zahrozit z vhazování vedle šestnáctky.

90+2
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Didar Žalmuchan, přichází Ivan Antipov.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času. Prostor pro vyrovnání tu tedy ještě je.

90
    Domácí kapitán Noe Ewert měl spoustu času a prostoru k centru, který už poněkolikáté dolétl mimo hřiště.

89
    Opět v akci Sacras, kterého rázným obranným zákrokem povalil Didar Žalmuchan. Lucemburčané však pochybili v rozehrávce a museli se vrátit hluboko na obrannou polovinu.

88
    Sacrasův dlouhý aut obrana Kazachů vrátila do zámezí. Sacras tedy mohl podruhé házet až do vápna, ale tam byli hosté znovu pozorní.

87
    Domácím se vůbec nedaří v předfinální fázi. Celá řada přihrávek, které mají směřovat do vápna, končí až za brankovou čarou.

86
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Maxim Fedin, přichází Oralchan Omirtajev.

85
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Jan Ostrowski, přichází Ajdin Bjelić.

84
    Lucemburčané jakoby našly ztracené síly a v několika posledních minutách aktivní hrou zaměstnávají obranu Kazachů, kteří se naopak začali hlavně bránit.

83
    Kolmice do pokutového území směřovala do míst, kde byl Muratović. Hostující gólman ale dobře přečetl hru a byl u balónu jako první.