Rusko – Belgicko 3:3 (kon.) | Estónsko – Chorvátsko 3:0 (kon.) | Albánsko – Bosna 1:2 (kon.)
Portugalsko – Švédsko 2:3 (kon.) | Holandsko – Taliansko 1:2 (kon.) | Rakúsko – Fínsko 1:1 (kon.)
Írsko – Island 0:1 (kon.) | Francúzsko – Španielsko 0:2 (kon.)
Portugalsko
2:3 (2:0)
Švédsko
cz Utorok 28.03.2017, 20:45 • Madeira • Medzinárodný prípravný zápas • Priateľský zápas

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (22:46:31)

Fauly: 12 – 11

Máme dobojováno. Portugalsko si nepohlídalo dvoubrankové vedení z prvního poločasu a po vlastní brance z poslední minuty jsou to nakonec oni, kdo odchází ze zápasu smutnější. Švédsko tak po nevýrazném prvním poločase dokonalo obrat i napříč tomu, že se nemohli spolehnout na svojí legendu Zlatana Ibrahimoviče, která po nedávném EURU ukončila reprezentační kariéru.

90+4

90+3
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Jeden z hostů pláchl kolem Semeda až do vápna, kde střílenou přihrávkou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, míč se ale odrazil od kopaček domácího obránce JOAA CANCELA až za záda Marafony. Hosté otáčejí zápas!

90+2
    Hostující obrana si poradila i s centrem Pizziho, míč nakonec končí v rukavicích Johnssona.

90
    Rozhodčí přidal tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Máme tu další střídání hostů. Ze hřiště odešel Filip Helander, místo něj na hřiště přišel Oscar Hiljemark.

90
    K míči se postavil opět Quaresmy, ale ani teď jeho centr nenalezl nikoho z domácích.

89
    Quaresma nahrál vedle stojícímu Semedovi, jehož střelu vpádu vyrazil na rohový kop Johnsson.

88
    Zároveň je tu druhé střídání Švédska. Ze hřiště odchází Andreas Granqvist, místo něj přichází Pontus Jansson.

87
    Ou! Claesson si navedl míč na pravou nohu a vyslal míč do vápna na Thelina, kterému chybělo pár centimetrů, aby míč zpracoval! To mohla být velká šance.

86
    Quaresma je po příchodu na hřiště hodně aktivní, jenže jeho centry postrádaj větší přesnost.

85
    Domácí borci stále čekají na první vážnější příležitost ve druhém poločase, zatím to jsou jen náznaky, které většinou končí na pozorné obraně Švédska.

83
    Po jednom ze soubojů upadl ve vápně Eder, píšťalka rozhodčího zůstala ale němá. Z opakovaného záběru byl souboj velice podezřelý.

82
    Semedo si počínal nedovoleně v souboji s Thelinem, z vlastní poloviny hřiště uvedou hosté míč opět do hry. Před námi je zhruba deset minut utkání.

81
    Quaresmův centr na poslední chvíli odvrátil Granqvist, za kterým číhal nikým neatakován Eder!

80
    V Madeiře panuje vynikající atmosféra, domácí fandové ženou svoje miláčky za vítězstvím.

79
    Další střídání na straně Portugalska. Ze hřiště odchází Gelson Martins, naopak přichází André Gomes.

David Suchý

Góly: 19. Ronaldo, 34. Granqvist. (vla.) – 57. Claesson, 76. Claesson, 90+3. Cancelo (vla.)

Portugalsko: Marafona – Cancelo, Alves, Neto, Eliseu – Moutinho, D. Pereira, Sanches – Gelson, Ronaldo (C), B. Silva
    Náhradníci: Patricio – Pepe, Nelsinho, Guerreiro, Fonte, Eder, Mario, Varela, Carvalho, Gomes, Pizzi, A. Silva, Quaresma, Soares

Švédsko: Johnsson – Hult, Helander, Granqvist (C), Krafth – Sa. Larsson, Johansson, Se. Larsson, Claesson – Thelin, Nyman
    Náhradníci: Olsen, Lustig, Augustinsson, Ekdal, Berg, Forsberg, Hiljemark, Jansson, Toivonen, Durmaz, Nordfeldt

Rozhodca: Turpin – Danos, Gringore