Rusko – Belgicko 3:3 (kon.) | Estónsko – Chorvátsko 3:0 (kon.) | Albánsko – Bosna 1:2 (kon.)
Portugalsko – Švédsko 2:3 (kon.) | Holandsko – Taliansko 1:2 (kon.) | Rakúsko – Fínsko 1:1 (kon.)
Írsko – Island 0:1 (kon.) | Francúzsko – Španielsko 0:2 (kon.)
Rusko
3:3 (1:3)
Belgicko
cz Utorok 28.03.2017, 18:00 • Olympijský stadion Fišt, Soči • Medzinárodný prípravný zápas • Priateľský zápas

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:53:36)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:9.

Tři nastavené minuty uběhly a zápas končí. Po prvním poločase se zdálo, že Belgie otočila zápas na svou stranu a druhá pětačtyřicetiminutovka bude v její režii. Rusové ale vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a dočkali se snížení po parádní akci Mirančuka, který byl na trávníku dvě minuty. Po sérii střídaní na obou stranách tempo hry opadlo, ale nakonec se ruská reprezentace v samotném závěru dočkala vyrovnání. Belgičané zaváhali na pravé straně a toho využil Bucharov, který tak udal konečný výsledek zápasu.

90+3
    90+2. BUCHAROV - 3:3

90+2
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Rusové se ve druhé minutě nastavení nakonec dočkali vyrovnání. ALEXANDR BUCHAROV si naběhl z pravé strany do pokutového území a střelou mezi nohama rozvlnil síť.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Vermaelen, přichází Boyata.

90
    Teď se Rusové nedomluvili při rychlém protiútoku. Hned čtyři se dostali do brejku, ale Golovin se doslova srazil při postupu na branku s Bucharovem a akce končí bez zakončení.

89
    Lukaku výborně sklepl dlouhý centr na nabíhajícího Carrasca. Lukaku ještě dostal míč zpět, ale střelou k tyči proti Akinfejevovi neuspěl.

87
    Mignolet musel před dotírajícím Golovinem rychle odkopnout míč ze svého vápna. Vše nakonec dopadlo pro Belgii bez komplikací.

86
    Kombarov si šel na levém kraji pro faul a ten také získal na nově příchozím Hazardovi. Rusové se tak dostali k centru, ale v obraně Belgie je vynikající hlavičkách Vermaelen.

85
    Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Dembelé, přichází Hazard.

84
    Na druhé straně pálil z nepřipravené pozici Carrasco. Po jeho dělovce ze střední vzdálenosti mohl být gólman moskevského CSKA naprosto v klidu. Balon míří jen na tribunu.

83
    A Rusové jdou do tlaku. Po několika přesných přihrávkách na pravé straně se dostal k centru Bucharov, který našel na hranici vápna Samedova. Ten ale Mignoleta střelou po zemi nepřekvapil.

82
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy. Především tedy pro Rusko, které ztrácí v koncovce zápasu jednu branku.

81
    A další centr Belgie. Akinfejev musel být připraven na zásah, ale nakonec si jen lehce zpracoval nepřesný centr v náručí.

80
    Lukaku si chtěl najít volný míč na pravé straně, ale je mu odpískán ofsajd. Rusové se tak zadarmo dostávají k balonu.

79
    Belgie si bude muset ještě hlídat závěr zápasu. Domácí hráči se pokoušejí ještě vyrovnat a jsou nyní aktivnější.

Vít Schück

Góly: 4. Vasin, 75. Mirančuk, 90+2. Bucharov – 18. Mirallas (pen.), 43. Benteke, 45. Benteke

Rusko: Akinfejev (C) – Samedov, Kudrjašov, Neustädter, Vasin, Kombarov – Kanunnikov (46. Bucharov), Zobnin, Jerochin (76. Glušakov), Dzagojev (18. Ozdojev, 73. Mirančuk) – Poloz (63. Golovin)
    Náhradníci: Bělenov, Džanajev, Guilherme – Bucharov, Glušakov, Golovin, Kutěpov, Mirančuk, Ozdojev, Semjonov, Šiškin, Žirkov

Belgicko: Mignolet – Alderweireld, Vermaelen (90. Boyata), Vertonghen (C) – Foket, Chadli (77. Carrasco), Nainggolan, Tielemans (66. Witsel), Mirallas (66. Mertens) – Dembelé (85. T. Hazard), Benteke (77. Lukaku)
    Náhradníci: Sels, Casteels – Batsuayi, Boyota, Dendocker, Hazard, Lukaku, Mertens, Origi, Witsel