Rusko – Belgicko 3:3 (kon.) | Estónsko – Chorvátsko 3:0 (kon.) | Albánsko – Bosna 1:2 (kon.)
Portugalsko – Švédsko 2:3 (kon.) | Holandsko – Taliansko 1:2 (kon.) | Rakúsko – Fínsko 1:1 (kon.)
Írsko – Island 0:1 (kon.) | Francúzsko – Španielsko 0:2 (kon.)
Rakúsko
1:1 (0:0)
Fínsko
cz Utorok 28.03.2017, 20:45 • Tivoli Stadion Tirol, Innsbruck (kapacita: 17 400 diváků) • Medzinárodný prípravný zápas

K tomuto utkání je to ode mě vše. U dalších on-line přenosů na shledanou! (22:38:42)

Dnešní zápas je u konce a týmy se musí spokojit s remízou. Rakušané se sice v 62. minutě zásluhou Marka Arnautoviće dostali do vedení, avšak o čtrnáct minut později přesnou střelou k tyči vyrovnal teprve devatenáctiletý Fredrik Jensen. Rakousko tak nedokázalo potvrdit roli favorita a pokračuje ve velmi nevýrazných výkonech.

90+2

90+2
    Nikoliv. Rakušané si poslední standardní situaci zápasu naprosto bez problémů pohlídali.

90+1
    Finsko by rádo rozhodlo ve svůj prospěch a v první minutě nastavení vybojovalo rohový kop. dočkáme se rozhodnutí?

90
    Hlavní rozhodčí Miroslav Zelinka nastavuje dvě minuty.

90
    Zřejmě jednu z posledních možností Rakouska nyní zastavil pomezní rozhodčí, který Arnauutoviće usvědčil z ofsajdu.

88
    Hradecky si teď pohlídal tečovanou přihrávku z levé strany z nohy Hintereggera. Rakousko je ale v posledních minutách výrazně aktivnější.

87
    Vysoký a důrazný Marc Janko se sice protlačil k zakončení hlavou, nicméně svůj pokus namířil příliš do země.

86
    Rakousko povedlo rychlý výpad na útočnou polovinu. Výsledkem je rohový kop ve prospěch domácích fotbalistů.

85
    Až nyní jsme zaregistrovali střelecký pokus Jensena. Devatenáctiletý mladík je očividně při chuti, avšak v tomto případě hodně vysoko přestřelil.

84
    Na útočné polovině jsou již několik desítek vteřin nastěhováni reprezentanti Finska. K zakončení se ale vůbec nedostávají.

82
    Další akce nyní vyústila v krátkou centrovanou přihrávku Arnautoviće. Gregoritsch ale na míč v tísni nedosáhl.

81
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Zlatko Junuzović, přichází Stefan Ilsanker.
    80. Marc Janko (AUT) selhal ve velké šanci

80
    Rakousko se snaží o opětovné získání vedení. Marc Janko se skvěle uvolnil na levé straně pokutového území, ale rychlou střelou trefil jen Hradeckeho. Následně se v další šanci dopustil faulu.

79
    Pro změnu je to domácí Rakousko, které po rychlé akci získalo možnost v pohodě rohového kopu. Následný centr se dostal až k Hintereggerovi, avšak ten vysoko přestřelil.

77
    Finové přidali na aktivitě a vybojovali si standardní situaci. Tu si ale obrana Rakouska naprosto bez problémů pohlídala.
    76. Fredrik JENSEN - 1:1