Boston – Nashville 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – Buffalo 3:1 (kon.) | NJ Devils – Winnipeg 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Florida 3:2 (kon.)
Montreal – Dallas 4:1 (kon.) | Minnesota – Washington 4:5 (po pr.) | Edmonton – LA Kings 2:1 (kon.)
Vancouver – Anaheim 1:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:4 (po pr.)
Columbus Blue Jackets
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Buffalo Sabres
cz Streda 29.03.2017, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (03:40:54)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, +0, 1 střela, čas na ledě 13:18

TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Sergej Bobrovskij (CBJ) 41 zák., 1 gól, úsp. 97,6 %
    2. Kyle Quincey (CBJ) 1+0
    3. David Savard (CBJ) 0+0

Je hotovo, Columbus nakonec udolal houževnaté Buffalo 3:1 a připsal si už 49. výhru v sezóně! Pokračuje také obdivuhodná šňůra Sergeje Bobrovského, který vychytal alespoň bod už 12krát po sobě. Ve třetí třetině mělo Buffalo několik šancí na vyrovnání, ty ale nedokázalo proměnit a minutu před koncem Brandon Saad přidal definitivní pojistku na výhru Jackets.

59:29
    Nilsson je stále na střídačce, čas ale hraje v neprospěch hostů a puk je nyní navíc ve středním pásmu.
    58:55 Brandon SAAD - 3:1

58:55
    Columbus právě vstřelil branku!
    Minutu před koncem se zdá, že je rozhodnuto. Josh Anderson vybojoval puk ve vlastním pásmu a poté vyslal na zteč rozjetého BRANDONA SAAD, který neměl problém poslat kotouč do odkryté buffalské svatyně. Asistence: Josh Anderson.

58:26
    Anders Nilsson pádí na střídačku, Buffalo to zkouší v šesti!

57:57
    Novokuzněcký rodák pro jistotu přerušil hru po nebezpečném pokusu Jacka Eichela z pravé strany, to už do konce třetí třetiny zbývají jen dvě minuty.

57:09
    Evander Kane ujel po levém křídle a natlačil se do předbrankového prostoru, Sergej Bobrovskij si ale dokázal poradit!

56:13
    Columbuští už poněkolikáté v krátkém časovém sledu vyhodili puk na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude opět před Bobrovským.

55:30
    Svěřenci Johna Tortorelly aktivně napadají a pořádně ztěžují hostům rozehrávku, Sabres se čas začíná pomalu krátit.

54:36
    Hra byla ve středním pásmu přerušena, před námi je nyní poslední komerční přestávka.

53:57
    Třetí třetina už se začíná chýlit ke svému konci a zatímco třeba Evander Kane už strávil na ledě téměř 21 minut, Sam Reinhart se nedostal do akce ani na jedno střídání!

53:32
    Ryan O'Reilly zavezl puk do útočného pásma a poté ho přenechal lépe postavenému Kaneovi, jehož pokus z levého kruhu ale Bobrovskij dokázal zlikvidovat.

52:39
    Brandon Dubinsky šikovně tečoval Savardovo nahození od modré a opět přerušil hru.

52:20
    Po trmě-vrmě v prostoru před Nilssonem se dostal ke střele z mezikruží Boone Jenner, který si ale na strážce buffalské svatyně nepřišel.

51:09
    Cam Atkinson už mohl střílet, místo toho ale ještě hledal Dubinskyho, což se mu nakonec vymstilo a na druhou stranu se okamžitě vydal Jack Eichel, jemuž se podařilo vybojovat buly před Bobrovským.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 15. Quincey, 18. Atkinson (S. Jones, Wennberg), 59. Saad (J. Anderson) – 31. Rodrigues (R. O'Reilly, McCabe)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Quincey, Harrington – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – W. Karlsson, Sedlák, Calvert – Hartnell, Gagner, J. Anderson.
    Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – McCabe, D. Kulikov, Austin, Bogosian, Gorges (A), Falk – Ennis, R. O'Reilly (A), Deslauriers – M. Foligno, Eichel, Reinhart – E. Kane, Rodrigues, B. Gionta (C) – Moulson, Girgensons, Carrier.

Rozhodca: Watson, Morton – B. Gawryletz, Racicot