Boston – Nashville 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – Buffalo 3:1 (kon.) | NJ Devils – Winnipeg 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Florida 3:2 (kon.)
Montreal – Dallas 4:1 (kon.) | Minnesota – Washington 4:5 (po pr.) | Edmonton – LA Kings 2:1 (kon.)
Vancouver – Anaheim 1:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:4 (po pr.)

Jaromír Jágr (FLA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 19:10
    Jakub Kindl (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:01 (05:54:49)

1. Austin Matthews (TOR) 1+0
    2. Zach Hyman (TOR) 1+1
    3. Curtis McElhinney (TOR) 25 zák. 2 góly, 92,6%

Statistiky: Střely na bránu: 25-27; Zablokované střely: 13-15; Vhazování: 57%-43%; Hity: 18-30; Přesilové hry: 0/4-1/4; Trestné minuty: 18-18.

@auston_matthews is tonight's first star. #tmltalk

Příspěvek sdílený Toronto Maple Leafs (@mapleleafs),

Jaromír Jágr dokázal 56 sekund před koncem vrátit Floridu zpět do zápasu z dorážky poté, co Keith Yandle táhlou střelou od modré orazítkoval tyč. Panthers už se ale vyrovnat i přes obrovskou snahu nepodařilo. Utkání nedochytal James Reimer, kterého nepříjemně atakoval kolenem levé nohy v průběhu druhé třetiny během objetí brány Brian Boyle. Ihned následovala bitka. Vítězný gól Maple Leafs vstřelil ve třetí třetině v oslabení Zach Hyman! Konečný výsledek: Toronto Maple Leafs 3 Florida Panthers 2.

59:27
    Reto Berra je na střídačce a Florida to znovu zkouší ve hře bez brankáře!
    59:04 Jaromír JÁGR - 3:2

59:04
    Florida právě vstřelila branku!
    Keith Yandle krásnou táhlou střelou orazítkoval pravou tyč, od jejíž vnitřní strany se puk odrazil do brankoviště, čehož využil JAROMÍR JÁGR a z blízkosti dorazil puk do brány! Asistence: Aleksander Barkov a Keith Yandle.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:52
    Jake Gardiner fauloval v levém rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podražení. Timeout Florida.

58:43
    Reto Berra vyrazil na střídačku, zatímco Alex Petrovic pálil z pravého kruhu pro vhazování, Curtis McElhinney ale jeho pokus dokázal hrudí vyrazit před sebe!

58:20
    Do konce utkání v Air Canada Centre zbývá odehrát 1 minuta a 40 sekund a Maple Leafs míří za výhrou!

57:05
    Nazam Kadri se v blízkosti levé tyče dokázal protáhnout v tísni do zakončení a levou rukou dokázal puk poslat po ledě na bránu, Reto Berra si ale s jeho jednoručným bekhendovým pokusem dokázal poradit a puk zmrazil pod lapačkou!

55:33
    Vyloučený Alex Petrovic naskočil zpět na led, a pokud se nepletu, tak Leafs se během přesilové hry nedostali ke střele. Panthers stále prohrávají o dvě branky.

53:33
    Alex Petrovic dostal dvě minuty za sekání a Toronto Maple Leafs má obrovskou šanci rozhodnout.

53:03
    Jonathan Huberdeau mohl vzápětí udeřit na opačné straně, jenže z blízkosti Curtise McElhinneyho mezi betony propálit nedokázal! Obrovská šance.

52:10
    Mitchell Marner krásnou diagonální přihrávkou od modré čáry našel v blízkosti vzdálenější pravé tyče Jamese van Riemsdyka, který minul blíží horní roh brány!

52:01
    Panthers nedokázali podél střídaček přesně rozehrát a kolmá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 12. Matthews (Hyman, W. Nylander), 15. Komarov (Co. Brown, Kadri), 44. Hyman (Komarov) – 36. R. Smith (Yandle, Demers), 60. Jágr (Barkov, Yandle)

Toronto Maple Leafs: McElhinney (Sparks) – Rielly (A), C. Carrick, Gardiner, N. Zajcev, Hunwick, R. Polák – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – Komarov (A), Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander – M. Martin, Boyle, Kapanen.
    Florida Panthers: Reimer (32. Berra) – Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk, Kindl – Huberdeau, Barkov (A), Jágr – J. Jokinen (A), Trocheck, R. Smith – Vanek, Bjugstad, Marchessault – S. Thornton, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodca: Kevin Pollock, Brian Pochmara. Čároví: Steve Barton, Scott Driscoll

Diváci: 19278