TSG 1899 Hoffenheim
Piatok 31.03.2017, 20:30Nemecká Bundesliga • 26. kolo
Vsaďte: 1.1 11.5 27.0
Videoprenos na Tipsport.sk

Vítam vás pri sledovaní online textového prenosu zo zápasu najvyššej nemeckej futbalovej súťaže. Bundesliga a aj všetky klubové súťaže sú po reprezentačnej pauze späť a 26. kolo v Nemecku otvorí zápas medzi Herthou Berlín a TSG 1899 Hoffenheim. A otvorenie to bude parádne, keďže ide o súboj tabuľkových susedov z najvyšších priečok tabuľky.

Hertha BSC

Berlínčania zažívajú veľmi dobrú sezónu, v ktorej môžu zabojovať o miestenku do Ligy majstrov. V 25 zápasoch nazbierali dobrých 40 bodov, ktoré stačia na priebežné 5. miesto.
    Naposledy tím Pála Dárdaia podľahol Kolínu na jeho pôde 4:2. Domáci viedli po polčase 3:0 a aj 4:1, hostia sa na nič nezmohli a prehrali.
    Najlepším strelcom Die Alte Dame je Vedad Ibišević, ktorý v aktuálnej sezóne strelil 11 gólov.

Hoffenheim má v zbierke 45 bodov za 11 výhier a 12 remíz. Je na 4. pozícii, ktorá zaručuje baráž o Ligu majstrov a navyše stráca na druhé Lipsko iba štyri body.
    V poslednom zápase zverenci Juliana Nagelsmanna zdolali Bayer Leverkusen tesne 1:0, keď jediný gól zápasu strelil v 62. minúte Wagner.
    Najlepším strelcom achtzehn99 je jedenásťgólový Sandro Wagner. (22:13:57)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.