St. Pölten – Rapid Viedeň 1:1 (kon.) | Austria – Admira Wacker Mödling 0:2 (kon.) | Sturm Graz – Wolfsberger 4:0 (kon.)
Mattersburg – Ried 2:1 (kon.)
SK Sturm Graz
4:0 (3:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Sobota 01.04.2017, 18:30 • UPC-Arena, Graz • Rakúska Bundesliga • 27. kolo
    Fotbalisté Sturmu Graz si dnes připsali vysokou výhru.

Fotbalisté Sturmu Graz zvládli utkání proti Wolfsbergeru s velkým přehledem a po vítězství 4:0 se posouvají na třetí místo tabulky. Domácí zápas rozhodli už v první půli, po které vedli 3:0. Čtvrtý gól pak přidal v závěru duelu Andre Schmerböck. (20:29:49)

90+3

90+2
    V závěru to zkoušel Peter Tschernegg. Míč do sítě nezamířil a je jasné, že hosté se dnes vstřeleného gólu nedočkají.

90+1
    Rozhodčí prodlouží hostující trápení ještě o dvě minuty.

89
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    V závěru je tu ještě čtvrtý gól domácích! Nabídku Lykogiannise usmernil do sítě ANDRE SCHMERBÖCK – 4:0.

86
    Hostující útočník by měl být v pořádku. Hra pokračuje.

85
    Issiaka Ouédraogo zůstal po ostrém zákroku domácího hráče ležet na zemi. Na řadu přijde ošetření.

82
    Baris Atik byl v postavení mimo hru. Útočná akce Sturmu je tedy přerušena.

80
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Sascha Horvath.

80
    Hostující Jacobo vyfasoval během minuty druhou žlutou kartu! Wolfsberger bude dohrávat o deseti.

79
    Žlutou kartu dostává Jacobo (Wolfsberger AC).

78
    Domácí náskok mohl zvýšit Philipp Huspek. To by ale musel naložit lépe ze svou příležitostí. Zamířil totiž nepřesně.

76
    Standardní situace hostí. Míč poslal do vápna Dever Orgill, ale fotbalisté Štýrského Hradce se ubránili.

73
    Christian Klem rozehrával přímý kop. Jeho centr domácí odvrací.

70
    Do zajímavé příležitosti se dostával Atik. Hostující defenziva stačila jeho pokus zblokovat.

67
    Domácí se nikam neženou a drží si svůj náskok. Vypadá to, že kráčejí za třemi body.

64
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Christian Schulz, přichází Marvin Potzmann.