St. Pölten – Rapid Viedeň 1:1 (kon.) | Austria – Admira Wacker Mödling 0:2 (kon.) | Sturm Graz – Wolfsberger 4:0 (kon.)
Mattersburg – Ried 2:1 (kon.)
SKN St. Pölten
1:1 (1:1)
Rapid Viedeň
cz Sobota 01.04.2017, 16:00 • NV Arena (Sankt Pölten) • Rakúska Bundesliga • 27. kolo

Přeju hezký zbytek teplého sobotního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (17:56:08)

Zápas končí zaslouženou remízou 1:1. V druhém poločase to byla velká nuda, který vyhovovala domácím, kteří jsou za bod rádi, protože v prvním poločase nestačili a Riegler je zachránil od velkého debaklu. Rapid zůstává na sedmém místě, Polten na osmém.

90+2

90+1
    Nepřesná přihrávka Schwaba na Wobera.

90
    Rozhodčí Harkam se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Roh nepřinesl žádné větší vzrušení.

88
    Rohový kop pro Rapid.

87
    Ve velké šanci se zjevil jeden z domácích hráčů, jenže nedokázal procedit míč kolem pravé tyče Knoflacha.
    87.Velká šance Poltenu.

86
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martič, přichází Perchtold.

85
    Domácí hrají už na remízu, za kterou budou po průběhu utkání určitě spokojení.

84
    Nepřesná rána Szanta končí na tribuně, kde sedí příznivci Rapidu.

83
    Domácí trenér za pár chvil pošle na trávník svého posledního žolíka.

82
    Vídeň bude vhazovat poblíž pokutového území domácích.

81
    Rapid se nemůže dostat k zakončneí. Domácí jsou v druhém poločase velice přesní v obraně.

79
    Domácí trenér poslal na hřiště defenzivnějšího hráče, než je aktivní Thurauer.

78
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Thurauer, přichází Hartl.

77
    Domácí trenér si připravil druhé střídání v utkání.

76
    Ale ani ten nepřinesl touženou branku. Domácí budou vhazovat poblíž svého pokutového území.

75
    A do třetice všeho dobrého. Asi tak myslí autor rohových kopů Schwab.

74
    Ten se bude opakovat, protože nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Diallo.

73
    Rohový kop pro Rapid Vídeň.

72
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Pavelič, přichází Auer.

71
    Polten kombinuje na své polovině a nikam zvlášť nespěchá. Zdřejmě jim remíza stačí.

70
    Hostující trenér si připravil své třetí a zároveň poslední střídání v utkání.

69
    Schutz si nedovoleně pomohl v souboji s Diengem.

68
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Hofmann, přichází Murg.

67
    Sonnleitner byl faulovaný na polovině hřiště. Rozehrál sám na svého parťáka z obrany.

66
    Faul Hofmanna, který nestíhal pohyb Thurauera.

65
    Doumbouya si vypomohl útočným faulem, Knoflach bude odkopávat na hranici vápna.

63
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Korkmaz, přichází Schutz.

62
    Do vzduchu vyskočil nejvýš Hofmann, který uklidil míč do bezpečí.

61
    Rohový kop pro domácí celek.

60
    Polten bude vhazovat poblíž pokutovému území Vídně.

59
    Rapid se snaží otupit nadvládu domácích postupným útokem.

57
    Nepřesná kombinace hostů končí až u brankáře Rieglera.

56
    Žlutou kartu dostává Pavelič (SK Rapid Vídeň).

55
    Rapid si opět pohlídal standartní situaci.

54
    Dieng dobrou práci na levém křídle vybojoval odpískání faulu.

53
    Polten hraje opět úvod poločasu velmi dobře a nenechává hosty vůbec hrát. uvidíme, jestli to už teď vydrží až do konce utkání.

52
    Hofmann zbytečně fauloval na polovině hřiště.

51
    Na druhý roh si nejvýše vyskočil opět Knoflach. Ten byl navíc i faulován a tak je hra přerušena.

50
    Ten se bude opakovat po dobré obranné práci Dibona.

49
    Rohový kop pro Polten.

47
    Nepřesná kombinace Rapidu končí u brankáře Rieglera, který je zatím nejlepší hráč na hřišti.

46
    Rapid rozehrál druhý poločas.

46

Sledovali jsme velice atraktivní první poločas, ve kterém padlo po gólu na každé straně. Nejprve se v 22. minutě prosadil Joelinton po krásné individuální akci. Po většinu poločasu hosté dominovali, ovšem v nastavení si nepohlídali centr do vápna, kde Huber usměrnil míč do brány.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+3

45+2
    Rozhodčí Harkam se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
    45+1. HUBER - 1:1

45+1
    Polten právě vstřelil branku! Na nadýchaný míč do pokutového území si krásně naskočil MICHAEL HUBNER, který lehkou hlavičkou posouvá míč přesně k levé tyči.

45
    Polten z rychlého brejku vytěžil standartní situaci.

44
    Hosté z toho vytěžili pouze faul, poté Schwab nepřesně odcentroval a domácí zadarmo získali míč.

43
    Rapid si přihrává na své polovině hřiště a čeká na chybu domácích v obranném bloku.

42
    Další zákrok Rieglera po dalekonosné střele Paveliče.

41
    Nepřesná přihrávka Mahremiče končí až u brankáře Knoflacha.

40
    Perchtold si poradil u postranní čáry s Szantem, poté ovšem ztroskotal na nepřesné přihrávce.

39
    Domácí Polten se jen z těží brání skvělé hře hostujícího Rapidu, který je od dvacáté minuty dominantní.

38
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Hofmann, přichází Wober.

37
    Jeden z hostujících hráčů je nucen střídat a tak trenér musí poslat na hřiště svého prvního žolíka.

36
    Do vzduchu nejvýš vyskočil Stec, který míč uklidil do bezpečí.

35

34
    Schwab obdržel míč před pokutovým územím. S míčem se nijak nepáral a poslal ho ihned k pravé tyči. Riegler předvedl další spektakulární zákrok.

33
    Ten byl opět bez žádného většího vzrušení. Polten je u míče.

32
    K standartní situaci se postavil hostující kapitán Hofmann. Jeho rána letěla přesně pod břevno, jenže brankář Riegler napravil žlutou kartu a skvěle vyrazil míč na rohový kop.

31
    Žlutou kartu dostává Riegler (SKN St. Pölten).

30
    Joelintonovu střelu výborně vyrazil Riegler před sebe. K odraženému míči se jako první dostal Kvilitaia, jenže ten se nacházel v ofsajdovém postavení.

29
    Knoflach si opět vyskočil pro míč jako Superman.Tentokrát mu míč proletěl přes prsty a končí v zázemí. Rapid zůstane u míče.

28
    Rohový kop pro domácí po velmi nepřesném zpracování Thurauera ve vápně. Dibon pak odkop míč do bezpečí.

27
    Žlutou kartu dostává Korkmaz (SKN St. Pölten).

25
    Nepřesná přihrávka vzduchem od Sonnleitnera končí v zázemí. Domácí budou vhazovat.

24
    Domácí si nevěděli rady kam s míčem a tak přihráli jedinému volnému hráči a to byl Riegler.

23
    Rapid vytěžil hned z první střely na branku gól a vypadá to, že si hodně ulevili, protože v posledních zápasech hráli mizerně, pouze dvě remízy z pěti posledních utkání.
    22. JOELINTON - 0:1

22
    Rapid Vídeň právě vstřelil branku! JOELINTON obdržel krásnou přihrávku vzduchem, zpracoval si prsama a krásnou umístěnou střelou z hranice vápna posílá míč k levé tyči. Domácí brankář Riegler se jen marně natahoval.

21
    Rapid už je v utkání a začíná postupně dominovat. Domácí neudrželi nastavené tempo z prvních deseti minut.

20
    Do vzduchu vyskočil nejvýš Huber, který odhlavičkoval míč až na půlicí čáru. Vídeň je nadále u míče.

19
    Paveličova rána skončila jen výborným zákrokem domácího Rieglera, který vyrazil míč na rohový kop.

18
    Ten byl v poklidu ubráněn domácími hráči. Nakonec se ještě k tomu píská útočný faul hostujícího stopera Dibona.

17
    Z rychlého protiútoku vytěžili hosté první rohový kop pro své barvy.

16
    Ofsajdové postavení domácího Korkmaza.

15
    Hostující favorit si začíná vytvářet drobné příležitosti, zatím jsou ale domácí stoprocentní v obranné činnosti.

14
    Knoflach opět míč skvěle vyboxoval. Hosté jsou u míče a snaží se uklidnit celou hru.

12
    Další z mnoha faulů hostů. Polten bude zahrávat standartní situaci zhruba z třiceti metrů od brány.

11
    Kvilitaia obdržel přihrávku do běhu po levé straně. Zdařile se prokličkoval až do vápna, kde se pokusil přihrát Joelintonovi, jenže do trajektorie přihrávky se přimotal Riegler, který popadl míč do svého náručí.

10
    Velice nepřesná rána Dienga končí v kotli hostující Vídně.

9
    Žlutou kartu dostává Doumbouya (SKN St. Pölten).
    8.

8
    Pěkná kombinace domácích! Thurauer obdržel parádní přihrávku za obranu. Když se dostal do vápna přihrál do druhé vlny na úplně volného Dienga. Jeho rána končí ale jen těsně vedle pravé šibenice!

7
    Nepřesná kombinace Schrammela končí u domácího Rieglera, který bude odkopávat od brány.

6
    Perchtold zapnul své motorové trysky a dobrým návratem do obrany vybojoval míč zpět pro své barvy.

5
    Domácí NV Arena je velmi slušně zaplněná. Volné sedačky jsou jen v sektoru hostů.

4
    Žlutou kartu dostává Hofmann (SK Rapid Vídeň).

3
    Centr do pokutového území skvěle vyboxoval hostující brankář Knoflach do bezpečí. Akce domácích dál pokračovala, jenže i do druhého centru skočil hostující brankář, který míč udržel v náručí.

2
    Rohový kop pro domácí Polten.

1
    Domácí rozehráli dnešní utkání a ihned se pokouší vstřelit vedoucí branku.

1

Domácí dnes oblékli žluté dresy, hosté z hlavního města Rakouska zelené.

Hráči už přicházejí na hřiště.

Na domácí lavičce usedne k utkání bývalý hráč Liberce Kevin Luckassen!

SKN St. Pölten: Riegler- Stec, Huber, Diallo, Mehremič- Ambichl, Perchtold- Korkmaz, Thurauer, Dieng- Doumbouya
    Náhradníci: Vollnhofer- Grasegger, Hartl, Luckassen, Martič, Petrovic, Schutz

SK Rapid Vídeň: Knoflach- Hofmann, Sonnleitner, Dibon- Pavelič, Szanto, Schwab, Schrammel- Hofmann- Kvilitaia, Joelinton

02.02.11 Rapid Vídeň-St. Polten 1 : 2

Rapid Vídeň zažívá velmi nepovedené období. Nachází se na sedmém místě s náskokem tří bodů na svého dnešního soka. Jenže z posledních pěti utkání dokázali získat pouze dva body za dvě remízy. Mají nejhorší formu ze všech elitních rakouských celků, které hrají nejvyšší soutěž. Nejlepší střelec týmu je s pěti góly Kvilitaia.

St.Polten se momentálně nachází na osmém místě rakouské nejvyšší soutěže. Na svém kontě mají 27 bodů a záporné skóre 28:44. Z posledních pěti utkání dokázali získat 9 bodů za tři výhry. Nejlepší střelec týmu je se čtyřmi góly Segovia.

Vítejte u rakouského fotbalu! Dnes nás čeká 27.kolo Tipico Bundesligy, ve kterém domácí St.Polten přivítá Rapid Vídeň. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Ondřej Klos

Góly: 45+1. Huber – 22. Joelinton

Karty:   9. Doumbouya (SPN), 27. Korkmaz (SPN), 31. Riegler (SPN) – 4. Hofmann (RVI), 56. Pavelič (RVI)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 10:2. Fauly: 14:20.
    SKN St. Pölten: Riegler- Stec, Huber, Diallo, Mehremič- Ambichl, Perchtold (86. Martič)- Korkmaz(63. Schutz), Thurauer (78. Hartl), Dieng- Doumbouya

Rapid Viedeň: Knoflach- Hofmann (68. Murg), Sonnleitner, Dibon- Pavelič (72. Auer), Szanto, Schwab, Schrammel- Hofmann(38. Wober)- Kvilitaia, Joelinton

Rozhodca: Alexander Harkam