Perm – Groznyj 1:1 (kon.) | Kazaň – Zenit 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Samara 2:1 (kon.)
CSKA Moskva
2:1 (1:0)
FC Krídla Sovietov Samara
cz Nedeľa 02.04.2017, 15:30 • Arena CSKA. Moskva Kapacita: 30000 diváků. • Ruská Premier Liga • 21. kolo

Fotbalisté CSKA Moskva udolali 2:1 předposlední Samaru a v tabulce tak zůstávají na druhém místě. Když ve 48. minutě zvýšil Bibras Natcho na 2:0, vypadalo to, že si domácí favorit míří pro pohodlné vítězství. Zvláště, když následovaly i další šance a Vitinho dokonce orazítkoval tyč. Zhruba po hodině hry však přišlo polevení Armějců, hosté se tak dostali více do hry a v 72. minutě zužitkoval jejich zvýšenou aktivitu střídající Cristian Pasquato. Domácí se pak museli bát o výsledek až do samého konce, přesto tři body zůstávají v Moskvě. (17:25:34)

90+2

90+2
    Protiútok CSKA táhl Olanare. Ten nakonec předal balón Kučajevovi, jenž trefil jen bránícího hráče.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty!

90+1
    Po centru z levé strany se dostal k hlavičce Gianni Bruno. Hostující fotbalista však poslal míč jen do Akinfejeva.

90
    Domácí se nyní snaží podržet míč a ušetřit tak cenný čas.

88
    Před bránu CSKA mířil zajímavý centr, který však Akinfejev stačil konečky prstů přizvednout. Nikdo z nabíhajících hráčů tak nedosáhl na míč.

86
    Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Vasilij Berezuckij. Domácí stoper netrefil bránu.

85
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Konstantin Kučajev.

84
    Kornilenko posílal před bránu přízemní centr. Jeho spoluhráči ale v šestnáctce chyběli a obrana CSKA tak měla lehkou práci.

83
    Závěr zápasu se pomalu blíží. Hosté bojují a tak rozhodně nic rozhodnuto ještě není.

81
    Domácí se ubránili. O chvíli později to zkoušel z dálky Pasquato, jenž ale netrefil bránu soupeře.

80
    Drzým průnikem se prezentoval Alexandr Zujev, který to vzal přes tři domácí hráče. Nakonec vybojoval roh.

78
    Domácí se trochu probudili a začali hrát aktivněji, než v posledních minutách.

76
    Domácí se ubránili a sami si došli pro rohový kop. Tošićův centr pokryla obrana Samary.

75
    Hosté jsou nastartovaní a tlačí se dopředu. Bruno vybojoval rohový kop.

74
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Arťom Gromov, přichází Gianni Bruno.
    72. Cristian PASQUATO - 2:1

72
    Samara právě vstřelila branku!
    Tenhle zápas ještě bude zajímavý! Křížnou střelu Sjarheje Kornilenka ještě Akinfejev vyrazil, ale dorážející SCRISTIAN PASQUATO už pohodlně uklízel balón do odkryté brány – 2:1.