Setúbal – Moreirense 2:0 (kon.) | Belenenses – Feirense 1:2 (kon.) | Arouca – Lisabon 1:2 (kon.)
Braga – Marítimo 3:3 (kon.)
Vitória FC Setúbal
2:0 (2:0)
Moreirense FC
cz Nedeľa 02.04.2017, 17:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Primeira Liga • 27. kolo

Druhý poločas byl na rozdíl od první půle velmi slabý a žádná branka již nepadla.Domácí Vitória SC Setúbal si připisuje 3 body za vítězství 2:0 , když dvě pěkné trefy z prvního poločasu zařídili Amaral a Edinho. Moreirense kromě bojovnosti nic neukázalo a to je na zisk bodů velmi málo. Hezký zbytek nedělního večera všem.

90
    Rohový kop domácí rozehráli signálem na krátko.

89
    Santana se ocitl v rychlém brejku, ale zradilo ho špatné zpracování míče.

87
    Agu poznal tvrdost hostujícího Caueho.

85
    Modou Sougou ve slibné pozici přehlavičkoval pod tlakem domácí branku!

83
    Thiago Santana vidí žlutou kartu.

82
    Domácí hráči již nikam nepospíchají. Hra se odehrává převážně kolem půlícího kruhu.