Gent – Brugge 2:1 (kon.) | Lierse – Liége 1:0 (kon.)
Lierse SK
1:0 (1:0)
Standard Liége
cz Nedeľa 02.04.2017, 20:00Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu

Domácí fotbalisté vybojovali v tomto zápase výhru, díky brance z prvního poločasu vyhrávají 1:0. Lutych nedokázal vyrovnat, i když měl k dispozici celkem jedenáct rohových kopů. (21:53:37)

90+6

90+5
    Znovu se do šance dostal Legear, ale ani tentokrát se mu nepodařilo vyrovnat. Branku totiž v dobré pozici vůbec netrefil.

90+4
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Benson, přichází Poelmans.

90+2
    Legear se nyní probojoval do střelecké pozice, ale jeho ránu pohotově vytáhl brankář na rohový kop.

90+2
    Hostující celek se pokouší o vyrovnání, zatím se ale nemůže probojovat do střelecké pozice.

90+1
    Šest minut se bude nastavovat.

90
    Domácí mají k dispozici vhazování na polovině hrací plochy.

89
    V poklidném duchu se zápas dohrává, probíhá předposlední minuta základní hrací doby. Předpokládám, že uvidíme delší prodloužení.

88
    Hostující celek má optickou převahu, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, do vyložené šance se však nemůže probojovat.

86
    Závěr zápasu nabízí velmi klidný fotbal, mnoho šancí k vidění není. Hraje se zejména ve středu hrací plochy.

84
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Kasmi, přichází Tahiri.

82
    Manel Benson se probojoval po výborné přihrávce spoluhráče do zakončení, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.

81
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Deom, přichází Emond.

80
    Do střelecké pozice se dostal Collins Fai, ale jeho pokus končí mimo branku. Míč do hry uvede gólman.

78
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází De Belder,, přichází Weuts.

76
    Po faulu ve středu hrací plochy se bude vhazovat. Míč do hry uvede hostující fotbalista.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce druhého poločasu. Vzhledem ke zranění a dlouhé pauze uvidíme pravděpodobně dlouhé nastavení.

74
    Během posledních deseti minut jsme neviděli žádnou střelu. Obrany hrají velmi dobře a dokáží hodně pokusů zablokovat, a tak nemají brankáři mnoho práce.