Trenčín – Ružomberok | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) |
Lipany – Poprad | 1:3 (kon.) | | | R. Sobota – Haniska | 3:0 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – B. Bystrica | 0:1 (kon.) |
Trnava B – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | Martin – Svätý Jur | 1:3 (kon.) | | | Skalica – Bardejov | 1:2 (kon.) |
MFK Zvolen – Žilina B | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Spiš. N. Ves | 2:0 (kon.) |
Brno – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Teplice – Karviná | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Zlín | 0:2 (kon.) |
Bournemouth – Middlesbrough | 4:0 (kon.) | | | Hull City – Watford | 2:0 (kon.) | | | Swansea – Stoke City | 2:0 (kon.) |
West Ham – Everton | 0:0 (kon.) |
Malaga – Valencia | 2:0 (kon.) | | | Villarreal – Leganés | 2:1 (kon.) | | | Osasuna – Gijón | 2:2 (kon.) |
Espanyol – Atlético Madrid | 0:1 (kon.) |
Bayern – Mainz | 2:2 (kon.) | | | Hertha – Wolfsburg | 1:0 (kon.) | | | Hamburger – Darmstadt | 1:2 (kon.) |
Ingolstadt – Brémy | 2:4 (kon.) | | | Frankfurt – Augsburg | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Dortmund | 2:3 (kon.) |
Bergamo – Bologna | 3:2 (kon.) | | | Fiorentina – Inter | 5:4 (kon.) |
Charleroi – Waregem | 2:0 (kon.) | | | Kortrijk – Eupen | 3:3 (kon.) | | | Lierse – Waasland-Beveren | 2:3 (kon.) |
Lokeren – Roeselare | 2:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – St.Gilloise | 0:1 (kon.) | | | Mechelen – Liége | 1:0 (kon.) |
Marítimo – Belenenses | 3:0 (kon.) | | | Tondela – Nacional | 2:0 (kon.) | | | Praia – Setúbal | 3:0 (kon.) |
Lisabon – Benfica | 1:1 (kon.) |
Zenit – FC Ural | 2:0 (kon.) | | | Rostov – S. Moskva | 3:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Perm | 3:3 (kon.) |
Groznyj – Machačkala | 0:1 (kon.) |
Paríž – Montpellier | 2:0 (kon.) | | | Bordeaux – Bastia | 2:0 (kon.) | | | Lille – Guingamp | 3:0 (kon.) |
Dijon – Angers | 3:2 (kon.) | | | Caen – Nantes | 0:2 (kon.) |
Sokolov – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Pardubice | 0:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Vítkovice | 1:0 (kon.) | | | Znojmo – Žižkov | 2:2 (kon.) |
Sturm Graz – Mattersburg | 0:2 (kon.) | | | Ried – Wolfsberger | 1:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 0:0 (kon.) |
St. Pölten – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Nijmegen – Excelsior | 0:1 (kon.) | | | Zwolle – Heracles | 1:2 (kon.) | | | Alkmaar – Twente | 2:1 (kon.) |
GA Eagles – Groningen | 2:3 (kon.) |
Chelsea – Tottenham | 4:2 (kon.) |
Zagłębie – Śląsk | 1:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Ruch Chorzów | 3:0 (kon.) | | | Górnik Ł. – Wisla Kraków | 3:1 (kon.) |
Korona – Termalica | 0:1 (kon.) | | | Arka – Wisła Pł. | 1:1 (kon.) | | | Kraków – Légia Varšava | 1:2 (kon.) |
Pogoń – Gdańsk | 3:1 (kon.) | | | Gliwice – Jagiellonia | 0:1 (kon.) |
koniec
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:0
(1:0)
FK Varnsdorf
74
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Nikolas Daníček, přichází Daniel Richter.
|
|
68
|
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ladislav Janda, přichází Milan Kadlec.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordič, přichází Oskar Fotr.
|
|
58
|
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Rudolf Reiter, přichází Jiří Jeslínek.
|
|
55
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Matěj Končal, přichází Pavlo Rudnytskyy.
|
|
32
|
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Ladislav Janda.
|
Góly:
7. Hadaščok
Rozhodca: Adámková – Ratajová, Caletka
Diváci:
Karty: 72. Vyhnal (VLA) – 29. Daníček (VDF), 89. Bláha (VDF), 90. Zieris (VDF), 90+3. Knejzlík (VDF)
Nepremenená penalta:
FC Sellier & Bellot Vlašim:
Nguyen – J. Štochl (C), Wiesner, Piško, Tusjak – Reiter (58. Jeslínek), Hašek, Tarczal, Kučera – Hadaščok (32. Janda, 68. Milan Kadlec), Vyhnal.
Náhradníci: Le Giang – Milan Kadlec, Duga, Kulhánek, Janda, Jeslínek, Vrána.
Tréner:
FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Zieris (C), Lischka, Knejzlík – Bláha, Bílek, Durdević, Daníček (74. Richter), Končal (55. Rudnytskyy) – Dordič (62. Fotr).
Náhradníci: Samoel – Beránek, Novotný, Kozma, Fotr, Richter, Rudnytskyy.
Tréner:
Náhradníci: Le Giang – Milan Kadlec, Duga, Kulhánek, Janda, Jeslínek, Vrána.
Tréner:
FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Zieris (C), Lischka, Knejzlík – Bláha, Bílek, Durdević, Daníček (74. Richter), Končal (55. Rudnytskyy) – Dordič (62. Fotr).
Náhradníci: Samoel – Beránek, Novotný, Kozma, Fotr, Richter, Rudnytskyy.
Tréner:
Rozhodca: Adámková – Ratajová, Caletka
Diváci:
Daniel Kinc