Zenit – FC Ural 2:0 (kon.) | Rostov – S. Moskva 3:0 (kon.) | Lok. Moskva – Perm 3:3 (kon.)
Groznyj – Machačkala 0:1 (kon.)
Lokomotiv Moskva
3:3 (1:1)
Amkar Perm
cz Sobota 22.04.2017, 15:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 24. kolo

89
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Amkar se nakonec dostal minutu před koncem základní hrací doby. STANISLAV PROKOFJEV se z malého vápna nemýlil.

61
    DARKO BODUL bezpečně proměňuje svoji penaltu. Bez asistence.

56
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    MANUEL FERNANDES bezpečně proměňuje penaltu a Lokomotiv jde do vedení 3:1. Bez asistence.

54
    DMITRI TARASOV střílí vedoucí branku Lokomotivu. Asistence: Manuel Fernandes.

43
    Domácí se přeci jen dočkali a srovnali do poločasu. Úspěšným střelcem je ALEXEJ MIRANČUK. Asistence: Ari.
    22. Darko BODUL - 0:1

22
    Hosté z ničeho nic udeřili! DARKO BODUL se dostal k centrovanému míči do vápna a placírkou poslal míč přímo k tyči domácí brány. Guilherme byl bez šance. Asistence: Roland Gigolajev.

Michal Janoštík

Nikola Matějčková

Góly: 43. Alexej Mirančuk (Ari), 54. Tarasov (Fernandes), 56. Fernandes (pen.) – 22. Bodul (Gigolajev), 61. Bodul (pen.), 89. Prokofjev

Karty:   71. Tarasov (LMO) – 21. Idowu (AMP)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:16.
    Lokomotiv Moskva: Guilherme – Tarasov, Ćorluka (81. Michalik), S. Kvěrkvelija, Janbajev – Igor Denisov, Barinov – Alexej Mirančuk, Fernandes, Maicón (82. Pejčinović) – Ari.
    Náhradníci: Kočenkov – Margasov, Pejčinović, Farfán, Kasajev, Kolomejcev, Rotenberg, Škuletić, Galadžan, Anton Mirančuk, N'Dinga, Michalik.

Amkar Perm: Chomič – Conde, Zajcev, Zanev – Idowu, Komolov (46. Jovičić), Balanovič, Gol, Gigolajev – Bodul, Kosťukov (71. Gasilin).
    Náhradníci: Vambolt, Budakov – Miljković, Šynder, Gasilin, Čerenčikov, Churcidze, Prokofjev, Jovičić, Salugin.

Rozhodca: Sergey Sergeevich Ivanov