Zenit – FC Ural 2:0 (kon.) | Rostov – S. Moskva 3:0 (kon.) | Lok. Moskva – Perm 3:3 (kon.)
Groznyj – Machačkala 0:1 (kon.)
Lokomotiv Moskva
3:3 (1:1)
Amkar Perm
cz Sobota 22.04.2017, 15:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 24. kolo

Viděli jsme krásný zápas plný zvratů. Na začátku zápasu měli ze hry více hosté, kterou přetavili ve vedoucí branku. Domácí se ovšem vzchopili a třemi brankami za sebou otočili stav zápasu. Amkar ale bojoval a v 89. minutě dal vyrovnávací branku. (18:25:28)

90+3

90
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

89
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Amkar se nakonec dostal minutu před koncem základní hrací doby. STANISLAV PROKOFJEV se z malého vápna nemýlil.

82
    A po minutě hned další střídání. Ze hřiště odchází Maicón a přichází Pejčinović.

81
    Střídání v týmu domácích. Domácí trenér chce udržet hubený náskok 3:2. Ze hřiště stahuje Ćorluka a na trávník vbíhá Michalik.

78
    Velká šance domácích! Denisov a Ari si vykombinovali obranu hostí a Denisov se nakonec dostal ke střele, bohužel pro domácí přímo do náruče hostujícího brankáře.

75
    Amkar se snaží vyrovnat stav zápasu a nechává tím otevřené zadní vrátka. Uvidíme zda se Lokomotivu povede využít otevřené obrany hostí.

71
    Tarasov si nevybíravě počkal na hráče Amkaru a je oceněn od rozhodčího žlutým kartónkem.

71
    Perm střídá a posiluje útočné řady. Ze hřiště odchází Kosťukov a na hřiště vbíhá Gasilin.

68
    Standardní situace Lokomotivu skoro z půlky hřiště nevedla k ohrožení branky Amkaru.

65
    Perm se snaží vyrovnat stav zápasu.

61
    DARKO BODUL bezpečně proměňuje svoji penaltu. Bez asistence.

60
    Penalta pro Perm! Faul na pronikajícího hráče je odměněn pokutovým kopem.

59
    Perm se snaží útočit, ale Lokomotiv všechny pokusy odráží.

56
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    MANUEL FERNANDES bezpečně proměňuje penaltu a Lokomotiv jde do vedení 3:1. Bez asistence.

54
    DMITRI TARASOV střílí vedoucí branku Lokomotivu. Asistence: Manuel Fernandes.

54
    Lokomotiv se snaží, ale ke gólu to zatím nevede.

Michal Janoštík

Nikola Matějčková

Góly: 43. Alexej Mirančuk (Ari), 54. Tarasov (Fernandes), 56. Fernandes (pen.) – 22. Bodul (Gigolajev), 61. Bodul (pen.), 89. Prokofjev

Karty:   71. Tarasov (LMO) – 21. Idowu (AMP)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:16.
    Lokomotiv Moskva: Guilherme – Tarasov, Ćorluka (81. Michalik), S. Kvěrkvelija, Janbajev – Igor Denisov, Barinov – Alexej Mirančuk, Fernandes, Maicón (82. Pejčinović) – Ari.
    Náhradníci: Kočenkov – Margasov, Pejčinović, Farfán, Kasajev, Kolomejcev, Rotenberg, Škuletić, Galadžan, Anton Mirančuk, N'Dinga, Michalik.

Amkar Perm: Chomič – Conde, Zajcev, Zanev – Idowu, Komolov (46. Jovičić), Balanovič, Gol, Gigolajev – Bodul, Kosťukov (71. Gasilin).
    Náhradníci: Vambolt, Budakov – Miljković, Šynder, Gasilin, Čerenčikov, Churcidze, Prokofjev, Jovičić, Salugin.

Rozhodca: Sergey Sergeevich Ivanov