Lipany – Poprad 1:3 (kon.) | R. Sobota – Haniska 3:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – B. Bystrica 0:1 (kon.)
Trnava B – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.) | Martin – Svätý Jur 1:3 (kon.) | Skalica – Bardejov 1:2 (kon.)
MFK Zvolen – Žilina B 4:1 (kon.) | Nitra – Spiš. N. Ves 2:0 (kon.)
MŠK Rimavská Sobota
3:0 (2:0)
FK Haniska
Sobota 22.04.2017, 16:30MONACObet liga

Vítame vás pri online prenose. Stretnutie sa začne o 16:30.

V skupine Východ o zotrvanie v druhej lige sa už nehrá prakticky o nič, Poprad si už šesť kôl pred koncom vybojoval miestenku do baráže. Rimavská Sobota, Haniska a Lipany budú hrať v ďalšom ročníku iba tretiu ligu.

Úvodné zostavy:

MŠK Rimavská Sobota: Prošovský – Sekulić, Mazur, Morháč, Uličný, Ľupták, Kelemen, Fajčík, Petrán (C), Vargic, Vasilko
    Náhradníci: Lačarak, Balog, Kuridze, Wurczell, Mikheiev, Pascarenco

FK Haniska: Deronja – Laczko, Macák, Stankovič, Hrubovčák, Beck (C), Veliu, Horváth, Stropkay, Lukáč, Maník
    Náhradníci: Sonoga, Šalagovič, Molnár, Fejerčák

Rozhodca: Michal Čiernik – Pavel Jánošík, Peter Čajka.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

1
    Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu.
    Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

12
    Rimavská Sobota dala gól!
    GERGÖ KELEMEN strieľa prvý gól zápasu už v 12. minúte, Haniska do stretnutia nevkročila ideálne.

30
    Bola nariadená penalta v prospech domácich.

31
    Ponúknutá penalta je využitá, postaral sa o to MATEJ VARGIC, ktorý prekonal Deronju už druhýkrát v prvom polčase.

39
    Žltú kartu dostáva Mazur (MŠK Rimavská Sobota).

44
    Žltú kartu dostáva Stankovič (FK Haniska).

45
    Prvý polčas sa skončil.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Stankovič, prichádza Fejerčák.

66
    Je rozhodnuté! Na 3:0 zvyšuje ERIK ĽUPTÁK, Haniska je na kolenách.

73
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Mazur, prichádza Lačarak.

73
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Stropkay, prichádza Šalagovič.

77
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Fajčík, prichádza Mikheiev.

86
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Kelemen, prichádza Wurczell.

90+1

Rimavská Sobota si poradila s Haniskou rozdielom triedy, gólovo sa presadili Kelemen, z penalty Vargic a na konečných 3:0 uzavrel Ľupták. (18:45:49)