Francúzsko – Honduras 3:0 (kon.) | Ekvádor – USA 3:3 (kon.) | Vietnam – N. Zéland 0:0 (kon.)
Saudská Arábia – Senegal 0:2 (kon.)
Francúzsko
3:0 (2:0)
Honduras
cz Pondelok 22.05.2017, 10:00 • Sportovní komplex Čchonan • Majstrovstvá sveta U20 • Skupina E

K tomuto utkání je to od mě vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (11:56:22)

Utkání je u konce a Francie si připisuje pohodové vítězství. Honduras byl načat již v 15. minutě, kdy se z přímého volného kopu prosadil Jean-Kévin Augustin. Na další branku jsme sice museli čekat až do 44. minuty, ale opět se prosadili Francouzi. Tentokrát slavil Amine Harit. Druhý poločas byl hodně opatrný a ani jeden z celků se nedostával do větších šancí. Martínez sice mohl snížit, ale místo toho nechal vyniknout Lafonta. No a v jednaosmdesáté minutě navíc přišla třetí trefa Francie. Výhru evropského týmu pečetil střídající Martin Terrier. Honduras se ale rozhodně nemá, za co stydět, a v dalších zápasech bude mít rozhodně více šancí na úspěch.

90+3

90+3
    Dopředu se ještě vydal jeden z Francouzů, avšak blíže k míči měl Javier Delgado. Ten byl dokonce nedovoleně atakován.

90+2
    Navíc se Hondurasané dopustili dvou faulů a v krátkém časovém úseku se tak připravili o možnost ohrozit Albana Lafonta.

90+1
    Honduras drží míč na útočné polovině, nicméně přes zataženou jedenáctku francouzské reprezentace se nedostává blíže k bráně.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Aspoň jeden střelecký pokus si připsal střídající Nkunku, který napravo dostal trochu prostoru a přízemní střelou zaměstnal Javiera Delgada.

88
    Na druhé straně chtěl zahrozit Mario Flores, nicméně Martínezova kolmice doputovala jen do rukavic Albana Lafonta. Zdá se, že gólman Toulouse si připíše čisté konto.

87
    Znovu se Francouzům podařilo dostat míč na pravou stranu, ze které před Delgada přilétl prudký centr. Defenzíva Hondurasu si ale poradila.

86
    Oba celky střídají. Honduras na plac posílá Maria Florese, který zaujal místo Foslyna Granta. Za Francii si poslední minuty zahraje Christopher Nkunku, neboť hřiště opustil Amne Harit.

85
    Pěkné přenesení hry na pravou stranu pokutového území dopadlo u Aminea Harita, který zakončoval z prvního doteku. Míč vylétl vysoko nad bránu.

84
    Nyní sice přišel dobrý centr z pravé strany, ale ten letěl pouze do rukavic Albana Lafonta. Přeci jenom byli honduraští hráči dále od brankáře.

83
    Zdá se, že v posledních minutách už se bude pouze v poklidu dohrávat. Francie se zatáhla na vlastní polovinu a nepouští soupeře k Lafontovi.
    81. Martin TERRIER - 3:0

81
    Francie právě vstřelila branku!
    Volný kop nakonec přináší třetí branku v síti Javiera Delgada. Výborný centr Pohy totiž doputoval na hlavu MARTINA TERRIERA, který míč mezi dvěma hráči usměrnil do protipohybu honduraského brankáře.

80
    Podruhé v utkání sudí vytahuje žlutou kartu. Vidí ji Foslyn Grant (HON), jenž zezadu podťal nohy Michelina.