Alaškert – FC Santa Coloma 1:0 (kon.) | New Saints – Europa 1:2 (kon.) | Hibernians FC – Infonet Tallinn 2:0 (kon.)
Víkingur – Trepça'89 2:1 (kon.)
Alaškert Jerevan
1:0 (1:0)
FC Santa Coloma
cz Utorok 27.06.2017, 18:00 • Vazgen Sargsyan Republican Stadium • Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo

Skončilo utkání předkola Ligy mistrů, ve kterém domácí Alaškert FC zvítězil nad týmem FC Santa Coloma nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. O jedinou branku utkání se postaral v prvním poločase Nenadović. V druhém poločas jsme viděli aktivitu na straně domácích, kteří ale nedokázali vstřelit druhou branku a musí se připravit na odvetné utkání v Andoře, kde je nebude čekat nic lehkého. Hosté v druhém poločase víceméně bránili, výsledek 0:1 je pro ně do odvety v celku příznivý. (19:52:15)

90+4

90+4
    Faul domácího týmu na polovině hřiště a tohle si už hosté pohlídají.

90+4
    Daghbashyan na centrovaný míč jen těsně nedosáhl a k zakončení se tak nedostal.

90+3
    Hosté posílají míč na polovinu hřiště a opět to jsou domácí, kteří hrají s míčem.

90+2
    Přetažený centr znamená, že autové vhazování budou mít na vlastní polovině hosté.

90+1
    Tým z Andorry se brání, domácí jsou velmi aktivní. Další roh pro Alaškert.

90
    Nepřesnost v rozehrávce a domácí mají k dispozici další rohový kop. Mezitím rozhodčí signalizuje, že nastaví 4 minuty.

90
    Hosté se ubránili a budou u míče.

89
    Badoyan se dostal k míči, jeho střelecký pokus byl ale sražený do zámezí. Domácí si opět vyzkouší výhodu rohového kopu.
    88.

88
    K hlavičce se dostal Arakelyan, ten ale netrefil míč ideálně a ten končí v zámezí. Casals bude odkopávat od své branky.

87
    Domácí tým vybojoval rohový kop.

86
    Na menší výlet se vydali hosté, centr do vápna ale nemohl arménskému týmu nadělat žádné problémy.

84
    Až nyní se domácí dostali do zakončení, když po centru Daghbashyana zakončoval hlavou Badoyan. Prostor mezi třemi tyčemi ale netrefil a hostující brankář zasahovat nemusel.

83
    Už to ale není ten domácí tým, který v úvodu druhého poločasu měl jednu příležitost za druhou. Alaškert má velký problém dostat se do náznaku šance.

82
    Zbývá zhruba deset minut do konce zápasu, domácí by rádi přidali druhou branku, která by pomohla do odvety, naopak hosté jsou nejspíš s výsledkem 0:1 spokojeni.

80
    Alaškert si pohlídal celou situaci a bude rozehrávat od své branky.

79
    V posledních minutách domácí polevili a dovolili tak rychlý protiútok soupeři, který je málem potrestal. Zeljković musel zastavit soupeře pouze za cenu faulu a vidí od rozhodčího žlutou kartu.