19 23 22
Egypt
3
25 25 25
cz Utorok 27.06.2017, 17:30 • Budvar arena, České Budějovice • Majstrovstvá sveta hráčov do 21 rokov • Skupina G

0:0
    Česká reprezentace byla před zápasem jasným favoritem, ale proti Egyptu prohrává 0:3!

Dnes se českému týmu nepovedlo zhola nic. Matěj Šmídl, ani Patrik Indra dnes na postu univerzála neobstáli. Do hry nemohl zasáhnout kvůli lehkému zranění ani Donovan Džavoronok a nikdo jiný je především v útoku nedokázal zastoupit. V prvním setu utekl české reprezentaci střed sady, ve druhém už to bylo mnohem lepší, výběr trenéra Pelikána vedl ještě 16:12 nebo 17:13, ale slibně rozehraný set Češi do vítězného konce nedotáhli. Třetí sadu také rozhodl střed, kdy Egypt přeskočil český výběr a poté s přehledem dohrál zápas do vítězného konce.

22:25
    Vladimír Mikulenka na servisu. Badawi s přehledem přihrál, poté našel Zayed na středu sítě Seoudyho a ten třetím útokem v řadě ukončuje zápas.

22:24
    Zayed dokázal pracovat v poli, ale na další útok českého týmu už Egypt neměl. Africký celek si ještě bere oddechový čas.

21:24
    Vašina na servisu, následuje další povedený útok středem sítě od Seoudy. Je tady trojice mečbolů pro Egypt.

21:23
    Awad tentokrát na podání. Vašina ještě koriguje skóre třetího setu povedeným útokem.

20:23
    Matěj Šmídl na podání. Středem sítě přidává důležitý bod Seoudy.

20:22
    Vašina se ještě prosazuje z hlavního kůlu, stále to je ale o dva body.

19:22
    Awad se opět prosazuje útokem do dlouhé diagonály. Egypt je velmi blízko vítězství.

19:21
    Egypt se štěstím dostal míč na druhou stranu, ale poté už neměl odpověď proti smeči Mikulenky. Také Egypt zastavuje hru oddechovým časem.

18:21
    Mohamed Aly opět na podání. Nyní zasáhl v poli Zayed, ale Šmídl byl tentokrát nad sítí pozorný.

17:21
    Mohamed Aly na podání. Šmídl chybuje na útoku. Měl proti sobě jednoblok, ale míč jde do autu.

17:20
    Šmídl byl zablokován, ale pokračovalo se ve hře. Následně dostal český univerzál ještě jednu šanci, ale dopadl ještě hůře. Je tady oddechový čas pro Česko.